Вівторок, 5 Грудня

листопада 2022 — РІО Бердичів

Кожна жінка прагне бути красивою, мати здорову сяючу шкіру, відпочилий вигляд, подобатись собі у дзеркалі, почуватись впевненою, успішною, коханою. Для досягнення цієї мети представниці прекрасної статі стежать за своїм раціоном, режимом дня, ведуть здоровий спосіб життя та ретельно підбирають косметику. З появою на українському ринку корейських брендів обрати догляд стало значно легше. Косметика від корейських виробників має чудовий склад, її компоненти не травмують шкіру, насичують корисними речовинами та мають накопичувальний ефект. Регулярне використання правильно підібраних засобів може вирішити багато проблем – від характерних вікових змін до особливостей шкіри та її потреб.

Опубліковано в Краса та Здоров’я

Презентація реалізації напрямків  українсько-польського проєкту, хореографічний пролог, сценічний етюд, театральна вистава, креативні заняття і жваві діалоги: у Бердичівській МГГ № 2 пройшов інтегрований міський семінар учителів іноземних мов та музичного мистецтва. Тема спілкування – «Формування полікультурної компетентності учнів в урочний та позаурочний час».

Опубліковано в Освіта

Вчора на офіційному сайті Бердичева було вперше оприлюднено проект рішення виконавчого комітету стосовно бюджету міста на 2023 рік.

Опубліковано в Політика

Бердичівляни Наталія та Борис Мончаківські стали прийомними батьками відразу для трьох доньок – чотирнадцятирічної Марії, дванадцятирічної Карини та дев’ятирічної Ганни. Дівчатка – рідні сестри, які нещодавно проживали в іншій громаді і з певних причин були позбавлені батьківського піклування.

Опубліковано в Офіційна інформація

Протягом багатьох років вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» успішно представляються Бердичів у змаганнях найвищого рівня з різних видів єдиноборств, не лише в Україні, але і за кордоном.

Опубліковано в Спорт

Армійське спорядження в наш час є одним із самих популярних товарів. У закупівельному кошику українців військова форма та екіпіровка трапляються частіше, ніж побутові товари. Купують такі речі не на день, тому прагнуть, щоб вони були якісними і відповідали заявленим характеристикам виробника. Саме тому на приватні оголошення з рук про продаж військової амуніції, одягу, взуття, зброї тощо реагує все менше людей.  

Опубліковано в Бізнес

Компанія нагадує про необхідність зафіксувати показники газового лічильника першого грудня та передати ці показання зручним способом. Передавати вчасно показники лічильників важливо, в першу чергу, для самих споживачів, адже це – запорука точності нарахувань за спожитий газ.

Опубліковано в ЖКГ

Міністерство охорони здоровʼя України нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

Опубліковано в Медицина

І знову польська делегація з Ченстохови, символу духовності та патріотизму, відвідала Україну. Знову багаторічні друзі Бердичева приїхали до нашого міста. У ліцеї № 15 на знак глибокої подяки братньому народу Польщі урочисто відкрили кабінет języka polskiego.

Опубліковано в Освіта
Сторінка 1 із 21
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.