Середа, 6 Грудня

серпня 2023 — РІО Бердичів

Через тиждень після виступу на сесії районної ради екологічного активіста Олега Козловського та через день після нашої публікації про забруднення річки, у виконкомі пройшла нарад з цього приводу під головуванням начальника відділу з надзвичайних ситуацій.

 

Опубліковано в ЖКГ

Вы являетесь гордым владельцем сайта, посвященного ремонту квартир? Поздравляем! Но в Интернете царит жесткая конкуренция. Чтобы ваш сайт был успешным, необходимо, чтобы его заметили. В компании web-promo.ua мы являемся экспертами в области продвижения сайтов. Мы давно занимаемся продвижением сайтов, поэтому знаем, что работает, а что нет. Именно поэтому мы хотим поделиться с вами лучшими способами привлечения внимания к вашему сайту о ремонте квартир!

Опубліковано в Бізнес

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на п’ятницю, 1 вересня

Опубліковано в Гороскоп

Під час копання колодязю у приватному будинку на вулиці Садовій, робітники пустили першу воду, але замість неї потекла глина та пісок, що залили дорогу вздовж цієї ж вулиці та Різдвяної. Мешканці прилеглих будинків побачивши це обурилися, та звернулися до міської ради.

Опубліковано в Пригоди

До Бердичівського міськрайонного суду у серпні цього року надійшло одночасно кілька протоколів про притягнення бердичівлянок до адміністративної відповідальності за ч.3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення - це невиконання батьками або особами, які їх заміняють, обов′язків щодо виховання дітей, а саме в частині вчинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років адміністративного правопорушення.

Опубліковано в Офіційна інформація

На останньому засіданні адмінкомісії було розглянуто 5 протоколів муніципальної інспекції на людей що здійснювали незаконну торгівлю з лотків. Це найбільша кількість складених протоколів про незаконну торгівлю за останній час, але це крапля в морі, адже стихійна торгівля на вулицях Бердичева процвітає скрізь.

Опубліковано в ЖКГ

Враховуючи звернення мешканців ряду вулиць, що розташовані у мікрорайоні Корніловка, вирішено, починаючи з 01 вересня 2023 року, у тестовому режимі змінити напрямок руху двох перших ранішніх та двох останніх вечірніх рейсів одного з двох маршрутів № 4А. Під час цих рейсів автобус курсуватиме за маршрутом № 4. Решту – здійснюватиме за своїм звичним маршрутом.

Опубліковано в ЖКГ

Щоразу, коли ми прагнемо вирушити у подорож, нам доводиться зустрічатися з безмежністю можливостей, які пропонує нам світ. Але разом із відкриттями, красою та враженнями, пов'язаними з мандрівками, існують і суттєві аспекти, які варто враховувати, зокрема – питання забезпечення безпеки та вартості захисту на дорозі. Одним із найважливіших елементів, який стоїть на сторожі нашої безпеки під час подорожей за кордон, є Зелена карта.

Опубліковано в Авто

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на четвер, 31 серпня

Опубліковано в Гороскоп

Саме такий висновок можна зробити ознайомившись з тендерною документацією, яку вчора нарешті оприлюднив «Бердичівводоканал». В проекті договору на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж по вулиці Шевченка є цілий розділ, який описує вимоги до фотографій, які мають бути виконані підрядником під час ремонтних робіт.

 

Опубліковано в ЖКГ
Сторінка 1 із 28
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.