Субота, 30 Вересня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Рыболовы, как никто другой, чувствуют приближение зимних холодов, ведь им приходится полностью менять не только гардероб для своего увлектельного хобби, но и удочки и другое снараяжение. Раньше для этого было достаточно снять с антресолей зимний фанерный ящик, в котором лежали с прошлого сезона кухонный половник с дырочками и пару коротеньких пластмасовых или даже деревянных удочек. Сегодня ситуация выглядит кардинально иначе.

Мова йде про будинок, який має адресу вул. Європейська, 54, хоча по суті, знаходиться в провулку, що веде до госпіталю.

Ще кілька місяців тому було вирішено виділити 7,5 мільйонів гривень з міського бюджету на ремонт п’яти сховищ, які знаходяться на балансі сьомого ЖЕКу.

 

Про це звітував його директор на засідання виконавчого комітету.

Спеціальне рішення з цього приводу прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» завжди давало багато приводів для написання заміток про їх діяльність, а особливо про їх закупівлі за тендерами.

Ми вже писали про широку і гарно рекламовану діяльність посередників з працевлаштування за кордоном, що в Бердичеві вже багато років проводять свою діяльність, яку останнім часом значно розширили.

Мова йде про відкриття меморіалу воїнам, загиблим у війні за незалежну Україну поблизу будівлі Бердичівської районної державної адміністрації

Міська влада Бердичева підготувала до цієї дати своє вітання.

Проект рішення про отримання відповідного дозволу від Міністерства культури оприлюднили нещодавно на офіційному сайті міста.

 

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.