Освіта — РІО Бердичів

Вівторок, 31 Березня

  • buhoblik800

Освіта

У зв’язку з карантинними заходами, прийнятими щодо недопущення поширення коронавірусу територією України, усі навчальні заклади країни перейшли на дистанційне навчання. Бердичівські школи – не виняток. І хоча діти активно займаються вдома, постійно знаходяться на зв’язку з вчителями, опрацьовують нові теми та виконують завдання, така самостійна робота не вважається повноцінним навчальним процесом. Тому Міністерство освіти і науки розробило два можливих сценарії подальшого розвитку подій стосовно закінчення навчального року, ЗНО та вступної кампанії.

Освітній процес різних років відрізняється своїми нововведеннями та якісними змінами, спрямованими на всебічний розвиток дитини. Школа стає більш сучасною, креативність педагогів вітається, особиста думка дітей береться до уваги. Аби відвідування навчального закладу нарешті перестало бути чимось примусовим, сьогодні освітяни докладають максимум зусиль, щоб створити на базі досі звичайних шкіл цікаві освітні центри, в яких проводити час буде не тільки корисно, але й цікаво. Так з’явилась ключова реформа Міністерства освіти і науки – Нова українська школа.

До уваги бердичівських школярів, які цьогоріч повинні складати зовнішнє незалежне оцінювання!

Планово українські школярі мали складати пробне ЗНО наприкінці поточного місяця – 21 і 28 березня. Однак, у зв’язку із карантинними заходами щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, Український центр оцінювання якості освіти переніс тестування на інші дати. Оцінювання з української мови та літератури, яке мало відбутись 21 березня, учні складатимуть 4 квітня, а тести з інших предметів, що були заплановані на 28 березня, відбудуться 11 квітня.

4 березня 2020 року у Бердичівському медичному фаховому коледжі Житомирської обласної ради відбулась зустріч із польськими партнерами, які уже не один рік співпрацюють із коледжем та залюбки запрошують на навчання наших студентів.

З 20 по 26 лютого у випускних групах 10-11К та 16К було проведено кваліфікаційні атестації на встановлення робітничих розрядів.

Цей творчий конкурс вже кілька років навесні проводять в Бердичівському центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Його головним організатором та натхненником була Катерина Кузьмук, яка мотивувала дівчат, готувала сценарії і надавала всіляку допомогу і підтримку учасницям, але під час самої церемонії була відсутня, бо в даний час виконує найважливішу місію мами новонародженої донечки.

28 лютого 2020 року відбулося свято вручення дипломів, якого чекали усі, хто декілька років назад поступив на заочне відділення нашого коледжу, щоб отримати одну із спеціальностей - «Право» або «Галузеве машинобудування».

 

Минулого четверга у Красівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся другий урок-діалог із сільським головою Семенівської об’єднаної громади Наталією Семенюк. Серія навчальних занять запроваджена для побудови діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї громади.

Високий рівень підготовки бакалаврів та магістрів у польських закладах освіти сприяє тому, що українські абітурієнти активно їдуть навчатися саме до цієї країни. На сьогоднішній день кількість українців, які вчаться у польських ВНЗ, перевищує 33 тисячі осіб. Згідно офіційним даним, щороку навчання в Польщі у Варшаві, Кракові, Любліні, Вроцлаві та інших містах обирає від 6 до 9 тис. студентів, і ця динаміка залишається позитивною. Справді, вища освіта в Польщі https://proekt-obk.com/service/visha-osvita-u-polshi стає все більш популярною. Давайте подивимось, у чому причина такої популярності та з якими нюансами абітурієнти зіштовхуються при вступі.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.