П'ятниця, 7 Жовтня

Освіта

Серед вакансій Бердичівського міського центру зайнятості останні кілька років переважали вакансії робітничих спеціальностей, а для людей з вищою освітою, зазвичай не було що запропонувати.

 

Услуги онлайн репетиторов по математике https://planetaclub.com.ua/matematika-onlayn пользуются всё большей популярностью. Если ребенок плохо усваивает школьную программу в учебные часы, не совсем понимает объяснения учителя математики, то онлайн-уроки помогут исправить такое положение.

В останній день вересня феєрверком патріотичних почуттів спалахнуло яскраве дійство на майданчику перед Бердичівською музичною школою. Посвята в першокласники напередодні Міжнародного дня музики запам’ятається учасникам урочистості сплеском щирих і світлих емоцій, які зігрівають, окрилюють та надихають на творчість і добрі справи.

Наприкінці вересня дивовижна атмосферна подія помаранчевого кольору зібрала бердичівлян на території відділення еколого-натуралістичного напряму ЦПО ім. Олександра Разумкова. ORANGEДВІЖ став яскравою крапкою Кольорового тижня позашкілля.

Коли в календарі вперше з’явився День учителя? Ідея свята виникла в багатьох країнах у XIX столітті. З ініціативи ООН у 1994-му році воно визнано на міжнародному рівні. Саме тоді у Незалежній Україні було встановлено відзначати День працівників освіти у першу неділю жовтня. Для героїнь цього нарису одне з найбільш шанованих професійних свят є до того ж сімейним – вони народилися на початку золотавого місяця. 

Осінь – особливо пора для освітян. У перший осінній день вони починають відлік нового навчального року, а в першу неділю жовтня відзначають своє професійне свято - День вчителя. Дуже символічно, що саме в цю пору, 85 років тому у Бердичеві було створено потужну освітянську організацію, яка об’єднує бердичівських педагогів у єдиному прагненні сіяти добро у душі підростаючого покоління, підтримувати один одного та розвивати обрану галузь. Не на папері, а на ділі.

У Бердичеві на період воєнного часу офлайн працюють не всі заклади освіти. Основною вимогою для функціонування шкіл та дитсадків є наявність у них сховищ для укриття дітей та працівників під час повітряних тривог. У більшості такими виступають звичайні підвали, які у літній період підготували освітяни разом із батьками – вікна заклали мішками, а самі приміщення облаштували партами, спальними місцями, наповнили іграшками (для найменших) й усіма необхідними для проведення навчання та організації дозвілля речами.

‘Much’, ‘many’, ‘a lot’ — всі прислівники перекладаються як “багато”, тому використовуючи їх можна легко заплутатися та вжити не той, що потрібно.

Двадцять першого вересня, коли світ відзначає Міжнародний День миру, в Бердичеві пройшов форум із позашкільної освіти «ЦПО ім. О. Разумкова: вчора, сьогодні, завжди». Зустріч давніх добрих друзів, тепла невимушена атмосфера, жваве спілкування, відеопрезентація і щирі побажання та посили… Про все це – очима журналістів, учасників осінньої події. 

Сьогодні вони провели флешмоб, присвячений цьому міжнародному дню. Вони, на жаль, теж відчули, що таке війна, адже пів року тому були змушені покинути рідні будівлі і рідну землю та ховатись від бойових дій у далекому закордонні.

 

Вони повернулися до рідної школи через 50 років… Колишні учні Бердичівської школи № 2 відзначили золотий ювілей із дня випуску 1972-го року. І через призму пів століття вони добре пам’ятають зворушливі епізоди та цікаві історії з минулого і з великою повагою згадують своїх учителів…

Про це нашому виданню розповіла начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко.

 

 Хоча це така ж сама форма організації навчального процесу, як і урок, але значно цікавіша для дітей і часто набагато інформативніша, ніж картинки в підручнику чи навіть статті в інтернеті.

 

Таке рішення прийняли більшість батьків на серпневих батьківських зборах, а передувала йому констатація факту про те, що в школах громади немає належних укриттів та сховищ.

Новий навчальний рік тільки-но розпочався і школярі майже тиждень, як прямують щоранку до навчальних закладів.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.