Четвер, 30 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Освіта

Спочатку мова йшла і про те, що, можливо, розпочнуть навчання діти з 01 серпня.

Звісно, ніхто наперед нічого не загадує, адже нинішня ситуація в країні напрочуд непередбачена. Однак Міністерство освіти і науки все ж націлює на змішану форму навчання дітей з обов’язковим облаштуванням укриттів та сховищ.

У виставковій залі Музею історії міста Бердичева відкрито нову експозицію – яскраву, світлу й теплу. Тридцять випускниківхудожньої школи презентували свої творчі дипломні роботи на вечорі прощання з мистецькою альма-матер.

Трояндова краса квітує навколо Маркушівського ліцею Райгородоцької сільської ради. Вишукані красуні милують око, а їх ніжні пелюстки дарують тонкий аромат. Перші троянди з’явилися в розаріумі декілька років тому. Цю традицію, прощаючись з освітнім закладом, започаткували випускники ліцею. Нині пишно буяють квіти, посаджені хлопцями, які захищають нашу землю у лавах Збройних Сил України.

Цьогоріч їх у Бердичівській громаді 1200 (дев’яті і одинадцяті класи), 60 з яких - завершили школу з золотими медалями. Незважаючи на те, що останні роки видались надважкими для усіх нас, а, зокрема, для освітян - учасників навчального процесу – навчитись взаємодіяти і досягати результатів за умов пандемії та воєнного часу ми вчимось жити далі і потроху встановлюємо втрачений звичний ритм життя.

Під відкритим небом пройшов випускний–2022 Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова – закладу, який має неповторне творче обличчя і серце, відкрите дітям. П’ятнадцятого червня у зеленому просторі на території відділення еколого-натуралістичного напряму вітали  обдарованих і креативних разумковців, котрі отримали документи про позашкільну освіту.   

Випускники Великоп’ятигірської гімназії, замість святкування випускного вечора, вирішили залишити згадку про себе і розпочали у рідному селі висадку парку. Початкова назва парку є дуже символічною – «Парк майбутнього».

Завершився навчальний рік 2021-2022, нелегкий і незвичайний. Останній шкільний дзвоник у загальноосвітніх навчальних закладах пролунав у вівторок, 07 червня. Прозвітувала про те, чим увінчався цей рік, які труднощі довелося долати і що особливого було, на Офіційному сайті Бердичева начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко.

Звичайно, це не було традиційне свято останнього дзвоника, адже часи нині не ті, щоб щось святкувати. Але й не зібрати випускників та їх батьків для напутнього слова теж було б нелогічним.

Їх дії часто непомітні та непублічні. Люди різних професій власним прикладом доводять, що кожний може допомогти наблизити Перемогу у війні з російським агресором. Їх об’єднують прагнення бути корисними в тилу і непохитна віра у мирне та квітуче майбутнє України. Героями оповіді на черговому занятті слухачів «Вуличного університету» від Публічної бібліотеки з філіями Бердичівської міської територіальної громади стали волонтери – бердичівські підприємці, митці та бібліотекарі, столична письменниця, дніпровський актор, журналіст із Бучі та юний франківець.

Останній день весни… Не такою ми її уявляли, не такою. Весна прийшла – сувора і тривожна. Але всупереч ворожому натиску її не знищити, не подолати нашу жагу до перемоги. Весна ступила на землю з квітами та піснями, зігріваючи душу надією. І знову музика життя народжувалася в серці, проростаючи любов’ю до Батьківщини... В останній день травня мелодії натхнення, єдності та миру розливались актовою залою Бердичівської музичної школи. Випускний вечір–2022…

Сьогодні в міністерстві освіти оголосили, що зараз вже іде підготовка до наступного навчального року, і головним критерієм, за яким будуть відкривати школи для звичного «очного» навчання буде наявність у навчальному закладі підготовлених укриттів.

Таку цифру мають затвердити депутати міської ради, прийнявши на черговій сесії при внесення змін до міської цільової «Програми розвитку освіти Бердичівської міської територіальної громади на період 2020 – 2022 років».

 

Це стане черговим етапом реформування навчальних закладів, яких нинішні вчителі бачили вже багато за своє професійне життя. 

Як кажуть, війна війною, а новий навчальний рік не за горами. І до нього вже почали підготовку як вчителі, так і керівники освітянської галузі. Про це журналісту розповіла очільниця міського управління освіти і науки Валентина Адаменко.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.