Вівторок, 5 Грудня

Освіта

Тенденція проведення благодійних ярмарків у освітніх закладах Бердичева не знижується. Чи не кожен має рідних, які зараз відстоюють незалежність нашої країни на фронті. Тому, всі розуміють важливість та актуальність проведення таких актів благодійності для підтримки української армії.

Здавалося б, освіта Бердичева і так має гарну історію і гарні перспективи. Але це не значить, що нічого змінювати тут не потрібно.

 

П’яту ювілейну виставу презентувала студія «Театральна тонація» Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2 напередодні 166-ї річниці від дня народження всесвітньовідомого письменника Джозефа Конрада.

Цими днями ми вшановуємо 90-у річницю пам’яті жертв Голодомору 1932–1933-го років. У Музеї історії міста Бердичева пройшла зустріч учнів освітніх закладів зі вчителем-філологом гімназії № 8, краєзнавцем, головою міськрайонного об'єднання товариства «ПРОСВІТА» імені Тараса Шевченка Петром Костюком. Упорядник книги «Голодна смерть на багатих землях» гортав сторінки видання зі спогадами очевидців. У сповнених болю сповідях – страшна і шокуюча правда, яку маємо знати і передавати нащадкам…

Нещодавно у Бердичівській міській гімназії № 2 учні 5-х класів провели благодійний ярмарок за сприяння дружного батьківського колективу та вчителів. Тоді було зібрано 10 тисяч гривень.

Символічно у День Гідності та Свободи до Бердичівського педагогічного коледжу була запрошена кореспондентка Вікторія Гаврюшова. Вона презентувала свій проєкт «Вільні міста». Проєкт присвячений тим регіонам України, які пережили окупацію.

І знову в – лідерах! Вихованці гуртків «Початкове технічне моделювання», «Історико-технічне стендове моделювання» та «Судномоделювання» відділення науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова Бердичівської міської територіальної громади повернулися з перемогами з обласної виставки-конкурсу «Стендове моделювання».

Цікава мандрівка у країну безпеки дорожнього руху: бердичівські поліцейські провели пізнавальний урок для першокласників. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 17 листопада поліцейські Бердичівського райвідділу завітали у місцевий ліцей № 4 і навчали дітей дорожній грамоті. 

13 листопада у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 провели благодійний ярмарок, приурочений до Всесвітнього Дня доброти. Учні початкових класів у взаємодії з батьками та вчителями організували продаж домашніх смаколиків і гарячих напоїв. А напередодні цієї події проводився також ярмарок, який влаштували учні 9-х класів. Виручені кошти з двох благодійних заходів вирішили передати Збройним силам України. 

Освітня платформа Національного Фестивалю “Код Нації” оголошує про проведення Найнуднішої олімпіади України! Ця Олімпіада буде вироком для старих і по-справжньому нудних завдань на папірцях за шкільними партами, адже об’єднала професіоналів, які просто зараз укладають цікавезні завдання з навчальних дисциплін.

У четвер, 16-го листопада, до Бердичівського суду на екскурсію завітали учні Бердичівської гімназії №14. На знайомство з Фемідою прийшла збірна група шестикласників та семикласників.

Про те, що освітньої субвенції від держави не вистачить в цьому році на виплату зарплат педагогічним працівникам знали ще на початку року. Тоді оголошувалась і сума – 22 мільйони гривень.

14 листопада на засіданні виконавчого комітету голосували за проєкт рішень, який щороку піднімає настрій всім першокласникам Бердичева. Діти не знають про те, що питання про новорічні подарунки вирішує влада міста, затверджуючи це рішення на засіданні, але дуже їх чекають та радіють від святкових солодощів.

13 листопада у Всесвітній День доброти учні Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 разом з вчителями та батьками провели благодійний ярмарок, який було створено, аби вчергове допомогти Збройним силам України.

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення скасування державної підсумкової атестації для учнів 9 і 11 класів у 2024 році. Про це на пресконференції повідомив заступник Міністра освіти і науки України Михайло Вінницький. У Бердичеві цю інформацію вже підтвердили в управлінні освіти Бердичівської міської ради.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.