Освіта — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Освіта

Сьогодення вимагає переорієнтації професійної освіти на потреби нових економічних умов і ринку праці. Яким чином організовувати освітній процес в цих умовах?

31 травня у виставковій залі міського Музею історії відбулась урочиста церемонія випуску учнів Бердичівської художньої школи. І зовсім невипадково вона відбулась у місці, де постійно проходять виставки місцевих та приїжджих художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

На закінчення навчального року та початок «п’ятої» чверті молодий та ініціативний директор школи організував для своїх вихованців вже кілька туристично-краєзнавчих заходів, інформацією про які поділився у себе на сторінці у «Фейсбук».

Шефство колективу прокуратури Житомирської області над вихованцями Бердичівської школи-інтернату триває вже декілька років поспіль. А тому визначні події у житті навчального закладу, та й особисті свята учнів, зокрема, дні народження, вже за традицією, відбуваються за участю прокурорів.

Вчора в оздоровчому таборі «Березовий Гай» за участю артистів районного будинку культури, представників військових частин, розташованих в Бердичеві, волонтерів та активістів громадських спілок воїнів АТО, начальника Бердичівського відділу поліції, керівників Бердичівської районної ради, Бердичівської державної адміністрації та народного депутата України Олександра Ревеги відбулось відкриття… а ось як правильно назвати те, що урочисто відкривали, не стало зрозумілим навіть після тривалої церемонії та розпитувань всіх її учасників.

Особливе свято великої шкільної родини відзначили бердичівські одиннадцятикласники. В день останнього дзвоника, за доброю традицією, започаткованою майже десять років тому, випускники 2018 року загальноосвітніх шкіл міста зібралися біля міської ради.

Для одних він символізує закінчення цього навчального року та початок, через три місяці літніх канікул, наступного, сповненого новими шкільними предметами, новими вчителями та новими знаннями. Для інших же цей дзвоник у рідних школах є і справді «останнім» і проводжає юних хлопців та дівчат у доросле самостійне життя, де на них чекає інший, ще незвіданий світ.

Дитячий сміх і гамір лунав зранку біля будівлі Бердичівської гуманітарної гімназії №2. Четвер для учнів початкових класів, їхніх вчителів та батьків, дирекції школи перетворився на цікаве і захоплююче свято.

З метою підвищення ефективності наукової діяльності, вдосконалення її організації пропаганди досягнень педагогічних працівників та студентів Бердичівського медичного коледжу було відзначено грамотами та подяками до Дня науки в Україні.

Сьогодні на території екологічного центру ЦПО імені Разумкова відбувся другий етап військово-патріотичної гри «Джура». Перший відбувся напередодні на території НВК № 10.

Таку інформацію на засіданні комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку, що проходило у середу, 25 квітня, озвучила начальник управління освіти і науки Світлана Басюк. Оскільки дане питання входить до порядку денного сесії міської ради, то воно попередньо передбачає розгляду на комісіях, а вже на самій сесії депутати голосуватимуть «за» або ж, можливо, хтось і «проти» за появу такої установи.

Таку інформацію озвучила на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради начальник управління освіти і науки Світлана Басюк. Причиною зростання вартості у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах міста стало підвищення цін і відповідно проведення нових електронних закупівель продуктів харчування. 

У місті Житомирі відбулася ХХІ обласна педагогічна виставка «Сучасна освіта Житомирщини–2018». Наша колега Чупракова Ірина Євгенівна представила свою роботу «Використання методу проектів на заняттях з фізичного виховання» у номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді» і була відзначена Дипломом І ступеня.

З метою формування правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань і поінформованості щодо реалізації та захисту своїх прав у 2018 році заклади освіти Бердичівського району долучилися до загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!».

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.