Неділя, 25 Вересня

Коли наступні канікули в Бердичеві? Розклад

22 серп. 2017 Власкор

 

 

Хоч ще не і закінчилися літні канікули, але все частіше в сім’ях, де ростуть школярі, мова заходить про школу, і про те, які канікули будуть наступними. Минулий навчальний рік в Бердичеві дуже порадував як учнів, так і їх батьків. Дітям за 5 тижнів не встигала набриднути школа, вони не сиділи на затяжних «карантинах», тижневих канікул було достатньо відновити сили.

Чи досвід бердичівських (можливо не тільки бердичівських) шкіл в організації навчання і відпочинку був взятий до уваги, чи здоровий глузд допоміг, але вже в цьому році у всіх школах країни школярі навчатимуться по так званих триместрах.


Триместр – це нова для нашої країни форма організації навчального процесу. Вона має означає, то час навчання буде розділено на кілька рівномірних частин, а між ними будуть тижневі канікули. Всі фахівці говорять про те, що такий підхід допоможе правильно розподілити навантаження на школярів, і не вганяти їх у хронічну втому.


Саме завдяки триместрам тепер буде всього 6 періодів навчання, і стільки ж канікул. Кожен триместр буде тривати приблизно 5-6 тижнів, після чого будуть тижневі канікули. Винятком будуть лише новорічні канікули – 2 тижні, і літні – 3 місяці.

Канікули 2017-2018: розклад
Перші канікули в 2017 будуть з 2 по 8 жовтня. Це і буде закінчення першого триместру.


Другі канікули – з 17 по 23 листопада цього року.


Третє канікули – з 27 грудня 2017 року по 8 січня 2018 року. Новорічні двотижневі канікули.


Четверті, канікули – вже в 2018 році. З 21 по 27 лютого.


П’яті канікули – 10 по 16 квітня.


І вже останні канікули – літні: з 1 червня по 31 серпня 2018 року.


Святкові вихідні дні у навчальному році 2017-2018:

Новий рік – 1 січня;
Різдво Христове – 7 січня;
Міжнародний жіночий день – 8 березня;
Великдень – 8 квітня;
День міжнародної солідарності трудящих – 1 і 2 травня;
9 травня – День Перемоги;
Трійця – 27 травня;
День Конституції України – 28 червня;
День Незалежності України – 24 серпня;
День Захисника Вітчизни – 14 жовтня.

Хоча в кожному місті можуть самостійно встановлювати канікулярний час для школярів. Але чи варто в Бердичеві продовжувати знову експерименти, якщо минулий навчальний рік виявився досить збалансованим в плані навчання і відпочинку дітей.

 

magazin odyagu

 

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.