Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Лише одна дитина в Бердичеві мріє бути фізиком

 

Після такого признання повнісінька зала Міського палацу культури (заповнена в основному вчителями) вибухнула щирими вигуками здивування та бурхливими аплодисментами. Мабуть педагоги таки щиро здивувались, що при такому засиллю співально-танцювального контенту в шкільному та позашкільному житті, є ще діти, які не піддались цій масовій ейфорії, і не хочуть бути співаками чи танцюристами. Але, про все, по порядку. 

Вранці у середу до міського палацу культури почали збиратись святково одягнені та переважно усміхнені сотні вчителів та вчительок на традиційну щорічну подію – серпневу учительську конференцію. В фойє та коридорах висіли плани «розсадки» педагогів у залі, тому організовано і культурно педагоги займали визначені місця щоб насолодитись знайомою процедурою.


Так, так, дійсно, учительська конференція останніх років в Бердичеві це не нудний захід з доповідями, обговореннями чи «наганяями», а веселий і душевний концерт. Про це нагадав у своєму виступі перед освітянами і міський голова Бердичева: «Дуже важливо з яким настроєм вчитель іде першого вересня в школу. Саме тому ми ще кілька років тому вирішили, що конференція має бути святковою, щоб дарувати освітянам цей гарний настрій. Сьогодні начальник управління освіти захотіла у своєму виступі додати трохи офіціозу, але вже після третьої хвилини її слухати перестали. Не забувайте про те, що діти вас слухають так само…»


Цей короткий виступ Василь Мазур виголосив після того, як вручив на головній сцені міста більше десятка грамот найкращим педагогам міста. Першою з них, беззаперечно стала вчителька біології 12 школи Наталя Пудрій, яка в минулому році виборола звання «Вчитель Року» на всеукраїнському конкурсі.


На сцену до мера піднімались відразу три представниці моєї рідної 17-ї школи з директором включно а також директори шкіл № 2 та № 15, директор центру позашкілля, вчителі багатьох шкіл та одна завідуюча дитсадком.


Протягом тригодинного концерту на сцену підіймались ще багато педагогів, які отримували подяки і грамоти з рук заступника міського голови Валентини Адаменко, секретаря міської ради Юлії Лефтер, завідувача інформаційно-методичним центром Наталії Гриченко та методиста із питань дошкільної освіти Ірини Катинської.


Ну а між цими нагородженнями на сцені панували пісні і танці у виконанні артистів міського палацу культури та дитячих хореографічних колективів. Всього у концерті було задіяно, напевно, кількасот дітей, які перевдягались у всіх підсобних приміщеннях МПК, а в коридорі за сценою влаштували справжній репетиційний бум. Мами та бабусі юних талантів, які зазвичай відвідують всі подібні концерти та допомагають дітям і передягтись, і налаштуватись на виступ, заповнили весь балкон глядацького залу та стояли в його проходах, щоб не пропустити виступи своїх дітей.


Так ось, повертаючись до заголовку статті. Одним з елементів концертної програми стали демонстрації на великий екран та стіну залу одкровень молодших школярів, які були завчасно записані на відео на тему: «Про що я мрію». І серед стандартних і очікуваних відповідей, мрію про планшет, цукерки, собачку, котика, стати співачкою, несподівано одна маленька дівчинка промовила: «Мрію стати науковцем, бо дуже мені подобається фізика!..»


Хоча й педагоги аплодували такому зізнанню, але про себе, напевно, думали, чи зможе ця дівчинка пронести свою мрію крізь роки шкільного навчання та студентські роки у нашій країні, чи стане ще однією з тих, хто підіймає науку інших країн. 

IMG 7394

IMG 7395

IMG 7396

IMG 7399

IMG 7400

IMG 7401

IMG 7402

IMG 7404

IMG 7405

IMG 7411

IMG 7413

IMG 7416

IMG 7417

 

 

magazin odyagu

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.