Четвер, 8 Грудня

Змінений Закон «Про освіту»: бердичівські вчителі зможуть мати надбавку до зарплатні

Важливим документом, на котрий кожного року восени акцентує найбільшу увагу депутатський корпус Верховної Ради України, є Закон «Про освіту». Щорічно він зазнає певних змін завдяки тому, що удосконалюється методика викладання навчальних предметів у школі, з’являються інновації в освітній галузі, відбуваються зміни в ЗНО та поступово покращується якість освіти.

Пріоритетним завданням для депутатів цієї осені також стали зміни до Закону «Про освіту», котрі мають на меті удосконалити впровадження масштабної реформи середньої освіти Нова українська школа.
На сайті Житомирської обласної адміністрації з’явився коментар прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана стосовно ухвали нової редакції закону про освіту, за який свої голоси віддали 250 депутатів. Йдеться про те, що завдяки новим методикам, передбаченим освітньою реформою, учні отримуватимуть якісну освіту, а професія вчителя гідно оплачуватиметься і набуватиме все більшого престижу.


Отож бердичівським вчителям варто звернути увагу на те, що законопроект передбачає три форми здобуття освіти. По-перше, це формальна освіта, яка має на меті офіційне підвищення рівня освіти. По-друге, це неформальна освіта – підвищення кваліфікації завдяки участі у тренінгах, гуртках, на курсах. І по-третє, є можливість отримувати освіту самостійно, тобто інформально.


Крім того, згідно проголосованому депутатським корпусом Верховної Ради України документу, розвиватися бердичівські вчителі зможуть за новим підходом, що гарантується відповідними засадами підвищення кваліфікації вчителів. Упродовж п’яти років загальний час для того, аби підвищити кваліфікацію, для педагогів складатиме 150 годин. Більше того, вчитель самостійно розподілятиме і прийматиме рішення, яку кількість годин йому витрачати на навчання кожного року. Освітній працівник за власним бажанням обиратиме місце, де він підвищуватиме свій кваліфікаційний рівень, і це оплачуватиметься коштами державної спеціальної освітньої субвенції та місцевими органами.


Приємною новиною для бердичівських педагогів стане і те, що даний Закон стимулює вчителів розширювати свої знання, оволодіваючи новими методиками навчання через зовнішню незалежну сертифікацію. А ті вчителі, котрі скористаються такою можливістю, матимуть додаткову 20-відсоткову надбавку до заробітної плати.

 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.