В Бердичеві терміново закривають три загальноосвітні школи — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві терміново закривають три загальноосвітні школи

Сьогодні на засіданні обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій в терміново порядку згідно рекомендацій Ради національної безпеки і оборони України було прийнято рішення про призупинення навчального процесу в школах кількох міст Житомирщини.

Причиною такого рішення стало можливе зниження тиску газу у транзитному газопроводі, через що температурні умови в навчальних закладах будуть нижчими від норми. Це стосується тих закладів освіти, котрі для обігріву приміщення використовують природний газ.


В список тих міст, в яких на вимушені вихідні закриють заклади освіти, потрапив і Бердичів. Про це сповістив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Щоправда інформація про те, які саме школи підпадають під закриття в місті, стало відомо вже наприкінці дня від начальника управління освіти і науки виконкому Світлани Басюк. За її словами, вдома до понеділка 12 березня сидітимуть школярі трьох навчальних закладів Бердичева: ЗОШ №6, ЗОШ №8 та ЗОШ №11.


Щодо дитячих садочків, то інформації про їх закриття немає, вони працюватимуть у звичному режимі. Щоправда Світлана Басюк вказала на два дошкільні навчальні заклади, в яких можливе зниження температурного режиму – садочки №5 та №17. Тому батькам вихованців цих ДНЗ рекомендується по можливості залишити дітей вдома.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.