Субота, 25 Березня

Вже цієї суботи пробне тестування бердичівляни писатимуть у двох школах міста

Не так багато часу залишилося до здачі одиннадцятикласниками зовнішнього незалежного оцінювання-2018.

Цьогоріч перше проходитиме, як зазначає Український центр оцінювання якості освіти, 22 травня, і складатимуть його учні загальноосвітніх шкіл міст та сіл України з математики. Останнім предметом згідно графіку буде хімія – 13 червня.
І, начебто ж, в старшокласників є ще 2 місяці для того, аби налаштуватися, проте більшість з них так само активно, як і з початку навчального року, посилено займаються з вчителями, репетиторами, самостійно вдома готуються.


Цьогоріч, як і кожного року, учні 11-х класів можуть спробувати свої сили у пробному тестуванні, аби ознайомитися з процедурою його проведення, приблизними завдання та знати, на що варто звернути увагу. 19 березня став останнім днем відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і їх опрацьовуватимуть регіональні центри якості освіти. Житомирська область, а, відповідно, і місто Бердичів, відноситься до Вінницького регіонального центру.


24-го березня, вже в цю суботу, бердичівляни писатимуть пробне тестування з української мови та літератури. А 31 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Усіх, хто подав заявку на участь і пробному тестуванні, розмістять у двох навчальних закладах Бердичева - міському ліцеї №15 та загальноосвітній школі I-III ступенів №12.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.