Бердичівський міськрай СТК ТСОУ – коли мрія стає реальністю — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівський міськрай СТК ТСОУ – коли мрія стає реальністю

Одного разу в житті кожної людини настає момент, коли хочеться бути учасником дорожнього руху не лише у якості пішохода, а й у якості водія транспортного засобу. Тоді з’являється виважене рішення – стати учнем автошколи, пройти навчальний курс і отримати посвідчення водія.

Найперше у цій ситуації постає вибір: який же навчальний заклад з підготовки керманичів обрати, аби реалізувати свою мрію і отримати якнайкращі вміння та знання. Питаєш у друзів і знайомих, де навчалися вони, яка підготовча база у цього закладу, а також викладацький та інструкторський склад. Не менш хвилюють рівень підготовки майбутніх водіїв і, звісно ж, ціни, адже до цього питання, як-не-як, потрібно поставитися більш ніж серйозно.
Численні поради, сотні різних думок – і кожен обирає той навчальний заклад відповідного спрямування, який вважає кращим. Таке рішення 2 місяці тому прийняли і нині уже майже випускники 79-ї групи, бердичівляни та жителі району, ставши учнями Бердичівського міськрай СТК ТСОУ, директором якого є Інна Анатоліївна Гапчук.


Перші хвилювання, деяку невпевненість у тому, чи все вдасться, розвіяли люди, які за цих 2 місяці стали для нашої групи рідними. Майже щоденні годинні теорії у викладача, який є знавцем своєї справи, доступно пояснює кожне правило дорожнього руху, закріплюючи знання наочністю, до кожного учня знаходить підхід, аби той зрозумів викладений матеріал і зміг застосовувати знання на практиці. Неабияк важливими у такій підготовці є і тести після кожного уроку теорії, аби перевірити засвоєнні теми. Цікаві і не менш веселі заняття залишили помітний і дещо вже ностальгійний слід у пам’яті, напевно, усіх учнів групи 79.


Досвідчені інструктори з водіння автомобілів, які відносяться до кожного майбутнього водія з розумінням, детально все пояснюють, підтримують і допомагають, додають впевненості у власних силах. Варто сказати і про нові, зручні і комфортні автомобілі Бердичівського міськрай СТК ТСОУ, за кермом яких відчуваєш себе легко і невимушено. Звісно, буває всяке і трапляється ситуації, коли десь розгубився, десь перехвилювався, десь щось не виходить одразу. Проте кожен з інструкторів знає, на що варто звернути більшу увагу тому чи іншому учневі, що варто повторити, причому неодноразово, і чого робити аж ніяк не можна.


Із впевненістю можна сказати, що і для кожного з викладачів та інструкторів ми теж за цей час стаємо рідними, і коли навчальні курси добігають до свого логічного завершення, а це стається непомітно швидко, трішки сумно, що ось-ось доведеться прощатися з закладом і людьми, з якими провели стільки часу, віддавши частинку свого життя, а взамін отримавши неоціненний досвід і гарне людське відношення.


Попереду у групи 79 – хвилюючий, важливий і відповідальний день – день здачі іспитів у ТСЦ МВС №1842, де кожен покаже, чого навчився за 2 місяці в Бердичівському міськрай СТК ТСОУ, покаже освоєнні знання. Якими будуть результати іспитів, прогнозувати важко, але дуже сподіваємось, що все буде більш ніж «добре». На майбутнє кожному водієві цього випуску хочеться побажати бути обережними і відповідальними на дорогах і не забувати, чому усіх вчили викладач та інструктори. Їм, у свою чергу, хочеться побажати старанних, уважних і вдячних учнів.


І якщо хтось ще сумнівається, чи варто йти навчатися в автошколу, не роздумуючи хочеться сказати: «Варто! Якщо дійсно є бажання і впевненість у власних силах, то потрібно це бажання втілювати в реальність. А Бердичівський міськрай СТК ТСОУ у цьому неодмінно допоможе.


P.S. Окрема подяка за доступність викладеного матеріалу, професіоналізм і отримані теоретичні знання Залуцькому В’ячеславу Володимировичу – викладачу групи 79. Подяка вже майже випускників інструкторам Петру Григоровичу Овсяннікову, Олександру Васильовичу Орлюку та Віталію Вікторовичу Жидецькому за розуміння, підтримку і терпіння.


P.P.S. А від себе окремо хочеться сказати велике «спасибі» інструктору Петру Григоровичу Овсяннікову за ті вміння, які я здобула завдяки навчанню водіння у людини, яка, як звикли казати, «у цьому собаку з’їла».

Фото взяті з групи "Бердичівський міськрай СТК ТСОУ" в соціальній мережі "Фейсбук"

STK 10

STK 3

STK 8

STK 1

STK 4

STK 5

STK 6

STK 7

STK 9

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.