Скільки коштує навчання в Бердичівських коледжах — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Скільки коштує навчання в Бердичівських коледжах

Можливо, ця публікація трохи запізнилась, адже в коледжах вже оприлюднили як списки абітурієнтів, які поступили на навчання на бюджетну форму, так і більшість списків контрактників. Але поки що є ще можливість поступити на платне навчання, та й абітурієнтам наступного сезону буде цікаво зорієнтуватись в цінах. Тим більше, незважаючи на те, що у кожного навчального закладу є діючі достатньо інформативні сайти, та прайсів на навчання там зазвичай не публікують.

Бердичівський коледж промисловості економіки та права – тут встановлюють плату за весь курс навчання. На денному відділенні студенти-контрактники, які поступили в цьому році на трирічний курс мають платити: економіка і фізкультура – 31 тисяч 180 гривень (за три роки), програмування і право – 46 тисяч 520 гривень, машинобудування – 28 тисяч 425 гривень.

Вартість заочного навчання складає: право – 15 тисяч 280 гривень (3 роки 6 місяців),або 10 тисяч 640 гривень (2 роки 6 місяців)

В Бердичівському педагогічному коледжі плату за навчання для контрактників встановлюють не за весь курс навчання, а лише за один рік, і становить вона для студентів всіх спеціальностей денного навчання однакову суму – 13 тисяч двісті гривень. (В минулому році була 9700 грн). Вартість заочного навчання – 4 тисячі 400 гривень на рік.

Медичний коледж теж встановлює плату лише на рік вперед. Для студентів, які опановують лікарняну справу – 14 тисяч гривень, для стоматологічного відділення – 14 тисяч 500 гривень.

Для порівняння передивився сайти кількох Вінницьких, Київських та Львівських схожих коледжів. Там ціни трохи менші, але не набагато. Зрештою, в ринковій економіці попит і пропозиція регулюються саме ціною, і якщо до Бердичівських коледжів ідуть і їдуть на навчання (навіть за умови, що в 2018 році в Україні мінімальна кількість випускників шкіл за останні двадцять років), значить наші навчальні заклади мають гарну славу і дають гарну підготовку.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.