Роздрукувати цю сторінку

В Бердичеві служба зайнятості шукає собі клієнтів вже серед малечі

В приміщенні Бердичівської міської бібліотеки молодіжного центру «М-Формації» відбулося засідання клубу Молодіжної платформи «Youth work» для учнівської молоді Бердичівської загальноосвітньої школи ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов №1, НВК № 4,ЗОШ №5, БМГГ №2, БМЛ№ 15,СЗОШ №8. 

Учні 1-4 класів ще далекі від вибору професії, але правильно проведена серед них профорієн¬таційна робота повинна стати основою, на якій у подальшому будуть розвиватись професійні ін¬тереси та наміри школярів у середніх і стар¬ших класах. Дітей треба поступово вво¬дити у світ професій. Тому фахівці Бердичівського міського центру зайнятості Юлія Кулинич та Наталія Осаволюк ознайомили школярів молодших класів із світом та формулою вибору професії.

Презентація та розповідь про професії відбувалася із використанням наочного матеріалу, активно обговорювались фактори впливу та помилки при виборі майбутньої професії. Захід проходив в ігровій формі із використанням тестів, малюнків, різноманітних вправ, вікторин.

Завдяки цій зустрічі малеча дізналася багато нового про світ професій, значно розширився їх кругозір та знання про оточуючий світ. Сподіваємось, що в недалекому майбутньому, будучи вже старшокласниками вони зроблять правильний професійний вибір.

За матеріалами офіційної сторінки Бердичівського МЦЗ у «Фейсбук»

work1work2

work6

work7

work8

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський