Бердичівська гімназія №2 вже другий рік поспіль очолює рейтинг шкіл Житомирської області — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівська гімназія №2 вже другий рік поспіль очолює рейтинг шкіл Житомирської області

29 серп. 2018 Власкор

Інформація про це нещодавно з’явилась на офіційному порталі OSVITA.UA. З результатом 169,4 бали, вона обійшла всі школи області, в тому числі і обласного центру. В минулому році гуманітарна гімназія теж прикрашала перший рядок рейтингу, хоча і з трохи меншим загальним середнім балом – 160,8.
Значно підвищив наш кращий навчальний заклад своє місце і у загальноукраїнському рейтингу. Якщо в минулому році – це була 350 позиція, то в цьому році – 149 місце серед усіх шкіл України, тобто школа увійшла в ТОП-200 найкращих навчальних закладів держави.

Це вагоме досягнення колективу гімназії не залишилось непоміченим, адже нещодавно, напередодні Дня Конституції, директору Бердичівської гуманітарної гімназії №2 Ірині Юліанівні Толочко Президентом України було присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України».
Випускники гімназії щороку поступають в найпрестижніші університети України та Європи і з радістю згадують вчителів, які вели їх довгими шкільними роками до вершин знань. Сподіваємось, що й наступними роками гімназія буде першою в місті та області, а можливо, займе колись перший рядок і всеукраїнського рейтингу. 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.