Графік «перших дзвоників» в школах Бердичева — РІО Бердичів

Вівторок, 24 Листопада

Графік «перших дзвоників» в школах Бердичева

В цьому році 1 вересня за календарем припало на суботу, і тому до останнього інтригою залишалось, коли саме йти дітям в школу, коли буде урочиста лінійка. Адже у різні роки бувало по-всякому, то переносили свято заради вихідних, то  виходили 1 вересня, незважаючи на вихідні.

В національних новинах чиновники з міністерства освіти сказали, що дата і час проведення першовересневих лінійок, і навіть більше, чи взагалі проводити лінійку, чи замінити її якимось флеш-мобом – це справа самих шкіл.

Напевно, в Бердичеві теж школи самі визначались, але визначились так, що урочисті лінійки будуть проводити 1 вересня. В суботу, мовляв, у батьків вихідний, то ж їм не доведеться відпрошуватись з роботи,та й взагалі, це свято асоціюється саме з 1 вересням.

Але, якщо з датою проведення всі зійшлись, то час проведення урочистих заходів у школах міста різний. Нижче публікуємо таблицю з графіком лінійок.

dzvoniki

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.