Чи будуть в бердичівських школах групи продовженого дня? — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Чи будуть в бердичівських школах групи продовженого дня?

Відповідь на це питання дала начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлана Володимирівна Басюк на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось в середу. Вона сказала, що групи продовженого дня будуть організовуватись в школах, якщо буде відповідна кількість заяв від батьків. Якщо таких заяв буде мало, то для одного-двох школярів не будуть витрачати кошти на оплату вчительки.

Також в своїй доповіді Світлана Володимирівна висвітлила питання шкільної мережі на 2018-2019 навчальний рік. Ми вже писали про те, що учнів шкіл у цьому році на 300 більше, ніж в минулому, а ось вихованців дитячих садків на 20 менше. Крім того, в дошкільних закладах будуть відкриті групи короткотермінового перебування, де з дітьми будуть займатись вихователі, але їх не будуть харчувати та спати вкладати. А 503 дитини будуть займатись у 29 спеціалізованих та 2 санаторних групах.


Збільшилась в цьому році і кількість учнів 10-х та 11-х класів. Так, на 70 чоловік стало більше десятикласників та на 32 чоловіка – одинадцятикласників.


Члени виконкому уважно вислухали коротку доповідь, і дружно проголосували за потрібне рішення. 

Читайте також: Графік «перших дзвоників» в школах Бердичева

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.