Бердичівське вище професійне училище привітно відкрило двері для своїх учнів — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівське вище професійне училище привітно відкрило двері для своїх учнів

04 вер. 2018 З сайту ПТУ №33

Початок осені, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для педагогічних працівників та учнівської молоді цей день знаменується початком відкриття світу пізнання та сходження до вершини країни Знань, до одвічних життєдайних джерел мудрості.

У цей день державний навчальний заклад “Бердичівське вище професійне училище” привітно відкрив двері для своїх учнів та їх батьків. День знань – завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це свято молодості та надії. Кожне людське серце, хвилюючись, відгукнулось на урочисту музику та теплі привітання, побажання та приємні враження.


Бажаємо всім щасливого плавання в океані знань у 2018-2019 навчальному році. Нехай у зоні нашого перебування клімат буде завжди сприятливий. Шлях буде непростий, але дорожче від золота цінуються знання, вміння і дружба. Наші педагогічні працівники – терплячі, гарні ідеї подають і вчать своїх учнів лиш добру, порядку, мудрості.


Про наш заклад вже знають чимало. І це – основний показник. У нас гарний і дружній колектив, який вкладає здоров’я і сили, щоб бути завжди попереду та плекати гарні справи.

З сайту ПТУ №33

ptu

ptu1

ptu2

ptu3

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.