В ПТУ №4 Бердичева відбувся конкурс фахової майстерності. Фото — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

В ПТУ №4 Бердичева відбувся конкурс фахової майстерності. Фото

18 бер. 2019 ПТУ №4

14 березня 2019 року на базі навчально-виробничої майстерні зварників ПТУ №4 м. Бердичева відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів училища з професії "Електрозварник ручного зварювання".

Теоретичний тур містив 30 тестових завдань для перевірки знань зі спецтехнології, матеріалознавства, електротехніки, креслення, охорони праці.
Практичний тур передбачав зварювання пластин з низьковуглецевої конструкційної сталі в нижньому та вертикальному положеннях швів у просторі.


Найкраще зварювальні роботи виконали Гончар Назар, гр. №5 та Гаврилюк Назар, гр. №8. Однак, у теоретичному турі найбільшу кількість балів набрав Ліпінський Тимофій, гр. №1.
Журі конкурсу одноголосно визначило переможців, назвавши найкращим зварником закладу Гончара Назара, учня групи № 5 другого курсу (майстер в/н Малиновський В.Ф.). Друге місце посів Гаврилюк Назар, учень групи № 8, а третє місце розділили Михальчук Ярослав, гр. № 6 та Ліпінський Тимофій, гр. №1.


Колектив вітає переможців конкурсу і зичить їм нових творчих злетів.

З групи "Професійно-технічне училище №4 м.Бердичева" у соціальній мережі Фейсбук

ptu2

ptu3

ptu5

ptu6

ptu7

ptu8

ptu9

ptu10

ptu11

ptu13

ptu14

ptu15

ptu16

ptu17

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.