Розклад останніх дзвоників у загальноосвітніх школах Бердичева — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Розклад останніх дзвоників у загальноосвітніх школах Бердичева

Добігає до остаточного кінця навчальний рік у загальноосвітніх школах міста.

Школярі написали всі контрольні роботи, пройшли усі теми зі шкільних предметів та отримали річні оцінки. Одиннадцятикласники ще з минулого тижня розпочали здавати зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади, щоб у майбутньому отримати бажану професію.
А на носі ось уже й традиційне свято «Останнього дзвоника» у навчальних закладах, на якому маленькі та юні бердичівляни прощатимуться зі школою – хтось на 3 місяці, а хтось – назавжди.


У Бердичеві це відоме усім свято проходитиме загалом у всіх школах 31 травня, лише у двох навчальних закладах - НВК №4 у початкових класах та БМГГ у 1-5 класах – «Останній дзвоник» пролунає 30 травня.
Отож, розклад проведення урочистостей у загальноосвітніх колах міста, який спеціально для інформування надала начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлана Басюк:

rozkladdzvonik

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.