Вперше в бердичівському таборі «Березовий гай» у серпні розпочнеться четверта сімейна зміна — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

Вперше в бердичівському таборі «Березовий гай» у серпні розпочнеться четверта сімейна зміна

Ні для кого не секрет, що більшість нинішніх оздоровчих таборів в Україні є «спадкоємцями» піонерських таборів великої Країни Рад. В тій країні полюбляли табори не тільки для дітей, але, на жаль, і для дорослих.

Як і раніше, сьогодні в оздоровчих таборах є «зміни», «лінійки», «спартакіади» і «вожаті». Як і раніше, оптимальним терміном оздоровленням вважається 21 день, який дівчата і хлопці мають провести самі без пап і мам подалі від спекотних і загазованих міських вулиць.


Але дещо таки міняється і в цій сфері, і вдвічі приємно, що такі зміни відбуваються і у нас на Бердичівщині. Так, оздоровчий табір «Березовий гай», який розташований в мальовничій місцині за селом Скраглівка і про який вже почали говорити, що цього сезону він не буде працювати, нині не тільки успішно готується до літа, але й пропонує ряд революційних інновацій.


Вже майже завершено набір дітей на першу зміну, яка розпочнеться 10 червня та формуються списки дітей на другу і третю зміни. Путівки купують для своїх дітей як самі батьки, так і керівники підприємств та очільники територіальних громад. На жаль, бюджети цих громад не завжди можуть надати допомогу всім дітям, які хочуть влітку до «Березового гаю», адже цей табір знову, як і торік, лише один з трьох колишніх таборів, розташованих в Бердичівському районі, розпочне роботу.


Дітей очікують затишні будиночки, в яких нині встановлені нові ліжка та інші меблі, проведено ремонти в душових, туалетах, умивальниках, їдальні та ігрових кімнатах. Територію табору прикрасили нові дерева та квітники, а рівненькі асфальтові алеї готові до прийому бажаючих кататись на роликах, велосипедах і самокатах.


На сьогодні ще є вакансії для студентів педвузів чи коледжів, або ж просто творчих і молодих душею, які хочуть себе спробувати у якості дитячих вихователів. Сам колись три роки поспіль працював вожатим у ще колишньому піонерському таборі, і спогади про це до цього часу є найяскравішими в житті.


Але справжні інновації розпочнуться в «Березовому гаю» після цих трьох традиційних дитячих змін. В серпні тут планують апробувати зовсім інший, більш наближений до європейських практик, спосіб літнього відпочинку. Головна його відмінність від традиційного – можливість відпочивати всією сім’єю.


Поки що по вихідних днях (а якщо нова традиція приживеться, то й по буднях), в таборі будуть організовані заходи для цікавого відпочинку як дітей, так і їх батьків. Так, як це робиться в європейських кемпінгах. Сім’я (або компанія із кількох сімей) приїжджає, наприклад, в суботу зранку, облаштовують в таборі місце для намету або беруть в оренду на кілька діб один з будиночків, готують сніданок і обід на свіжому повітрі, беруть участь в спортивних змаганнях як окремо дорослі та окремо діти, так і в «змішаних» командах, а ввечері - справжня «open air» дискотека або концерт.


До цього переліку «розваг» можна додати і споглядання зоряного неба, яке в серпні сяє справжнім зорепадом, і пісні під гітару навколо вогнища, і нічні прогулянки, і, звичайно ж, романтичні світанки.


Поки що це тільки плани, але співробітники оздоровчого табору, на чолі з директором Валентиною Шевчук, переконані, що все це і навіть більше у них вдасться. 

 

berezoviy gay1

berezoviy gay2

berezoviy gay3

berezoviy gay4

berezoviy gay5

berezoviy gay6

berezoviy gay7

berezoviy gay8

berezoviy gay9

berezoviy gay10

berezoviy gay11

berezoviy gay12

berezoviy gay13

berezoviy gay14

berezoviy gay15

berezoviy gay16

berezoviy gay17

berezoviy gay18

berezoviy gay19

berezoviy gay20

berezoviy gay21

berezoviy gay22

berezoviy gay23

berezoviy gay24

berezoviy gay25

berezoviy gay26

berezoviy gay27

berezoviy gay28

berezoviy gay29

berezoviy gay30

berezoviy gay31

berezoviy gay32

berezoviy gay33

berezoviy_gay_afisha

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.