Урочисто, під мелодії оркестру, містом пройшли бердичівські випускники. Фото. Відео — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Урочисто, під мелодії оркестру, містом пройшли бердичівські випускники. Фото. Відео

Погожої теплої днини, у день святковий, але водночас і сумний, випускники загальноосвітніх шкіл Бердичева розставалися зі своїми навчальними закладами, вчителями, завдяки яким здобували знання, розвивалися як особистості і перемагали, класними керівниками, які на роки стали другими мамами, направляли на правильний шлях, радили, турбувалися і пишалися.

Позаду залишаються шкільні уроки, спілкування з однокласниками, з тими, хто став справжніми друзями, просторі коридори та світлі класи, дзвінкий гомін і до болю знайома мелодія останнього дзвоника. Попереду – самостійне життя, новий його етап, нові знайомства, нові знання.
Сьогодні вони – одинадцятикласники – із стрічками «Випускник-2019», неймовірно прекрасні та щасливі, приймали слова вітання та найкращі побажання на майбутнє від міського голови Василя Мазура, першого заступника міського голови Романа Левицького та народного депутата Олександра Ревеги.


Традиційно, а зібрання випускників на Центральній площі міста і справді вже стало традицією, започаткованою 11 років тому, винуватцям свята вручили коровай на рушникові, а класним керівникам – пакетики з маленькими символічними подарунками, які вони потім роздадуть учням.


Творчі колективи міста поздоровили юних бердичівлян співочим і танцювальним виступом, а далі одинадцятикласники під супровід оркестру, радісні і зачаровані святковою атмосферою, пройшли центральною вулицею міста, по «Алеї Слави» через арку, де усі загадують бажання, до зали міського Палацу культури на святковий концерт.

hoda1

hoda2

hoda3

hoda4

hoda5

hoda6

hoda7

hoda8

hoda9

hoda10

hoda11

hoda12

hoda13

hoda14

hoda15

hoda16

hoda17

hoda18

hoda19

hoda20

hoda21

hoda22

hoda23

hoda24

hoda25

hoda26

hoda27

hoda28

hoda29

hoda30

hoda31

hoda32

hoda33

hoda34

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.