Вже одинадцять років у Бердичеві живе традиція прощального концерту випускників — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Вже одинадцять років у Бердичеві живе традиція прощального концерту випускників

31 трав. 2019 Олександр Доманський

Після урочистої ходи центральним бульваром Бердичева випускники всіх міських шкіл заповнили великий зал міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Разом з ними розділити радісну подію прийшли вчителі та батьки. Вони стали не тільки глядачами, а й учасниками святкового концерту.

Адже майже сотня випускників піднімались на сцену для отримання грамот та подарунків за призові місця в шкільних олімпіадах міського та обласного рівня, всеукраїнських конкурсах та змаганнях. Вручали їх народний депутат Олександр Ревега, міський голова Василь Мазур, його перший заступник Роман Левицький та начальник управління освіти Світлана Басюк.


У більшості вокальних і танцювальних номерах теж брали участь випускники різних шкіл, а ведучими були аж чотири пари чудових юнаків і дівчат. Проте найбільше оплесків та овацій отримали виступи зведеного колективу класних керівників випускних класів та мам одинадцятикласників. Такими розкутими і веселими їх не бачили, напевно, навіть їхні діти.


На цьому концерті звучало чимало гарних напутніх слів випускникам, а пронизливі пісні розчулювали глядачів до сліз. Без традиції міського святкування Дня випускників вже неможливо представити наш Бердичів, адже вона так гарно вписалась в простір і час між шкільними лінійками останнього дзвоника і випускними вечорами, які тепер не відтягують до дня здачі останнього екзамену, як колись, а проводять ще до здачі ЗНО.


Тож, якщо реформатори від української освіти не придумують ще якихось новацій у випускному процесі, то можна сподіватись, що таку традицію продовжать і наступні очільники Бердичева.

konts1

konts2

konts3

konts4

konts5

konts6

konts7

konts8

konts9

konts10

super cina

Фотогалерея


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.