Бердичівська художня школа відзначила дипломами своїх випускників — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівська художня школа відзначила дипломами своїх випускників

Цьогоріч їх тридцять. Талановиті хлопці та дівчата, які, здавалося б, ще зовсім недавно робили перші, такі ще невпевнені мистецькі кроки, нині представили широкому загалу свої унікальні шедеври на виставці у Музеї історії Бердичева.

Саме у стінах музею у п’ятницю, 31 травня, випускники художньої школи отримали грамоти і дипломи та мали нагоду подякувати своїм викладачам, які протягом п’яти років навчали їх висловлювати свої думки на папері чи полотні за допомогою гри світла і тіні, фарб, пензлів, простих олівців. Цього дня діти, вчителі художньої школи, батьки, рідні і друзі випускників, представники виконавчого комітету міста завітали сюди аби привітати тепер уже дипломованих художників 4-А і 4-Б класів та їх класних керівників-наставників Валентина Кривінського та Наталію Недзельську. Традиційно, долучились до привітань юних художників і майбутні музиканти – учні музичної школи, чия віртуозна гра на музичних інструментах і мелодійне виконання пісень створили незабутню атмосферу, заполонили залу та оселились у серці кожного.


Директор Бердичівської художньої школи Ірина Ніколайчук звернулася до випускників із щирими побажаннями успіхів і подальших творчих злетів. Вона зауважила, що нинішній випуск багатий на хлопців, а це, зазвичай, трапляється не так часто, хоча художниками частіше стають саме чоловіки. Можливо, за словами Ірини Броніславівни, і не кожен із сьогоднішніх випускників пов’яже майбутнє із мистецтвом, та знання, отримані тут, і роки, проведені у школі, назавжди залишать слід у їхньому житті.


Урочисто і схвильовано Ірина Ніколайчук вручила учням такі довгоочікувані дипломи, знайшла для кожного свої окремі слова і подякувала за старанне навчання.


Класні керівники Валентин Кривінський та Наталія Недзельська також звернулися до своїх вчорашніх учнів з теплими напутніми словами. І хоча двері закладу завжди будуть відкритими для них, однак нині для них цей день – прощальний – щасливий і водночас сумний. Протягом п’яти років фортеця, у стінах якої знаходиться їх мистецька Альма-матер, була для них другою домівкою, місцем, куди можна було прийти, зустріти близьких по духу та інтересах людей, забути про все на світі і просто творити. Тепер же за їх мольберти сядуть новачки – діти, чий творчий шлях тільки розпочинається.


Від імені міського голови Василя Мазура звернулася до присутніх начальник управління освіти і науки Валентина Кузьменко. Вона побажала талановитій молоді гідно пройти будь-яку дорогу та віднайти свій шлях у житті. Валентина Кузьменко наголосила, що їм, випускникам, пощастило навчатися у викладачів, для яких школа – сенс життя. За їх кропітку роботу, любов до дітей, начальник управління освіти та науки подякувала усьому педагогічному колективу художньої школи та батькам учнів, які розділили з дітьми всі труднощі творчого процесу.


Директор Музею історії Павло Скавронський також долучився до привітань і звернув увагу присутніх на те, що Бердичів – унікальне місто, адже у ньому функціонують художня і музична школи, що нині, на жаль, вже не характерно для невеликих міст, на кшталт нашого, лише для обласних центрів. Міська рада і виконавчий комітет зробили все, аби школи залишились і навчали прекрасному підростаюче покоління бердичівлян. Стіни виставкової зали музею, наголосив Павло Степанович, ніколи не бувають порожніми – тут постійно проходять різноманітні виставки. Серед відвідувачів бувають гості з усіх куточків України та з-за кордону. І неабияк приємно, коли люди, які знаються на мистецтві, захоплюються роботами і прагнуть придбати представлені в експозиції картини учнів художньої школи. До слова, дана виставка робіт діятиме протягом місяця, до 30 червня, тож кожен бажаючий може завітати до Музею історії Бердичева та на власні очі побачити роботи випускників художньої школи.


Випускники та їхні батьки також не лишилися осторонь, подякувавши педагогам за отримані знання. Квіти, обійми, сльози радості та слова вдячності заполонили залу музею, а зі стін на цю зворушливу мить дивились увічнені на папері фантазійні обличчя, реалістичні натюрморти, чаруючі пейзажі і дивовижні витвори образотворчого мистецтва, що вийшли з-під пензля головних винуватців свята. 

hud shkola1

hud shkola2

hud shkola3

hud shkola4

hud shkola5

hud shkola6

hud shkola7

hud shkola8

hud shkola9

hud shkola10

hud shkola11

hud shkola12

hud shkola13

hud shkola14

hud shkola15

hud shkola16

hud shkola17

hud shkola18

hud shkola19

hud shkola20

hud shkola21

hud shkola22

hud shkola23

hud shkola24

super cina

Відео

Діана Сискова

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.