В Бердичівському будівельному ліцеї все ще чекають на абітурієнтів — РІО Бердичів
  • buhoblik800

В Бердичівському будівельному ліцеї все ще чекають на абітурієнтів

29 серп. 2019 Власкор

Хоча перше вересня вже за кілька днів, але в Бердичівському професійному будівельному ліцеї ще є вільні місця в групах першокурсників, тому ті, хто ще не визначився з професією чи подальшим навчанням, можуть ще встигнути їх зайняти.

В ліцеї навчають як на базі одинадцяти класів (10 місяців на спеціальності муляр-бетоняр чи опоряджувальник будівельний), так і на базі 9 класів на спеціальності муляр, пічник, штукатур; деревообробник будівельний та опоряджувальник будівельний. До речі, на останню спеціальність навчають як юнаків, так і дівчат, на відміну від інших спеціальностей, де вчать лише хлопців.

Тут обладнані навчальні класи та виробничі майстерні, де учні набувають як знань, так і корисних навичок. А виробники новітніх будівельних та опоряджувальних матеріалів змагаються за те, щоб саме їхніми матеріалами досконало володіли майбутні будівельники.

З майбутньою роботою у випускників ліцею взагалі немає ніяких проблем. Вони можуть працювати як в будівельних організаціях Бердичева чи Києва, або ж ставати підприємцями і надавати такі необхідні сьогодні будівельні послуги. Та й на будівництвах Варшави, Праги чи Берліну теж можна знайти нині випускників нашого ліцею.

Напевно, документи на навчання в ліцеї будуть приймати і після першого вересня, тому у тих, хто ще вагається, з’являється додатковий шанс. Вирішуйте самі, що краще – протирати штани на шкільній лаві ще два роки, чи здобути спеціальність, яка завжди буде затребуваною.

litsey1

litsey2

litsey3

litsey4

litsey5

litsey6

litsey7

litsey8

litsey9

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.