Бердичівська ЗОШ №7 має нового директора — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівська ЗОШ №7 має нового директора

29 серп. 2019 Світлана Семчук

Представлення керівника однієї із загальноосвітніх шкіл Бердичева відбулося під час щорічної серпневої педагогічної конференції. Після офіційного виступу начальника управління освіти і науки, вітальних слів міського голови, який виконав почесну місію вручення грамот, подяк і нагрудних знаків, і настав цей приємний момент.

Взагалі ЗОШ №7 імені Віктора Пастуха певний час працювала без офіційного керівника через те, що минуло року пішла з життя її директор Антоніна Гранківська-Тарасюк. Нового повинні назначити шляхом проведення конкурсу на заміщення вакантної посади. А поки настає новий навчальний рік тимчасово виконуватиме обов’язки директора школи Алла Калінська.

Раніше жінка була заступником директора загальноосвітнього колегіуму №14, має вищу педагогічну освіту, є кандидатом педагогічних наук, спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, вчителем-методистом і має загальний педагогічний стаж 25 років.

Міський голова Василь Мазур, окрім, звісно ж, врученої подяки за роботу на освітянській ниві, вручив Аллі Калінській букет троянд, побажавши успіхів на новому робочому місці та натхнення.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.