Субота, 25 Березня

Студенти відділення «Музичне мистецтво» стали учасниками фестивалю «Житомирська вежа»

19 вер. 2019 Ліна Зеленянська

14 серпня, під час святкувань 1135-ої річниці дня міста Житомира, відбулося міжнаціональне свято-фестиваль «Житомирська вежа – 2019».

Свято назване на честь архітектурної пам’ятки-символа Житомира водонапірної вежі. Організатором фестивалю є благодійний фонд «Надія Є», мета якого – допомагати талановитим дітям, давати перспективу молоді в досягненні нею творчих та спортивних професійних вершин.

Фестиваль «Житомирська вежа» став традиційним і пройшов уже вп’яте. Під час свята виступали кращі виконавці народної та естрадної пісні, музиканти, хореографічні колективи, майстри художнього слова. Крім того, свої творчі доробки представили юні художники, фотографи та майстри декоративно-прикладного мистецтва Житомирщини.


Учасником фестивалю став вокальний дует «Горлиця» (керівник – Ліна Зеленянська) у складі студенток ІІІ курсу групи М відділення «Музичне мистецтво» Анни Петренко та Надії Безстрашної. У їх виконанні прозвучали дві українські народні пісні: «Закувала зозуленька» в обробці М. Леонтовича та «Ой, під вишнею» в обробці І. Лайко.


Дівчат вітали президент фестивалю Юшкевич Надія Володимирівна, жителі та гості міста.

Ліна Миколаївна Зеленянська, голова предметно-циклової комісії викладачів хорового диригування

Muzpedfest1

Muzpedfest2

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.