Неділя, 29 Січня

Бердичівські школи перейменують

Про це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі міста проекту рішення «Про зміну типу та найменування закладів загальної середньої освіти міста, затвердження їх статутів».

Згідно нього, розглянувши інформацію начальника управління освіти і науки Світлани Басюк про необхідність приведення у відповідність до вимог ст. 25 Закону України «Про освіту» типів та найменувань закладів загальної середньої освіти та затвердження їх статутів, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради тощо, міська рада після підтримки такого рішення депутатами має перейменувати загальноосвітні школи Бердичева.


Типи та найменування закладів загальної середньої освіти міста зміняться, але при цьому організаційно-правові форми юридичної особи залишаться без змін. Також будуть затверджені статути новоутворених закладів, а їхні керівники повинні будуть здійснити усі необхідні заходи для того, аби реалізувати дане рішення відповідно до чинного законодавства.


Відтак бердичівські школи стануть гімназіями та ліцеями. Гімназія – це заклад середньої освіти II ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує базову середню освіту, а ліцей – це заклад середньої освіти III ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує профільну середню освіту.

novi shkolu1

novi shkolu2

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.