Вибори директора Бердичівського медколеджу не відбулися — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Вибори директора Бердичівського медколеджу не відбулися

22 жовт. 2019 Організаційний комітет

Вибори директора КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради, що проходили 17.10.2019 р, визнані такими, що не відбулися, у зв’язку з тим, що участь у виборах взяли менше ніж 50 % виборців (17,6 %).

Вибори   проходили відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про вищу освіту», згідно методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу (Постанова Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 №726), Статуту Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради,  Положення про порядок проведення виборів директора Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради та з дотриманням таких принципів:


- відкритості;

- гласності;

- таємного та вільного волевиявлення;

- добровільної участі у виборах;

- демократичності;

- забезпечення рівності прав учасників виборів.


До конкурсу було допущено два кандидати: Клименюка  В.П. та Павлюченко О.В.
Загальна кількість виборців становила 68 чоловік. З них взяли участь 12 осіб, що становить 17,6 % від загальної кількості виборців.


Клименюк В.П. набрав 6 голосів.

Павлюченко О.В. набрала 4 голоси;

«Не підтримую жодного кандидата» – 2 голоси.


Відповідно до Закону «Про вищу освіту», якщо у виборах  взяли участь менше як 50% виборців, то вибори вважаються такими, що не відбулися.

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.