Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Військові 26 абр провели урок патріотичного виховання у бердичівському ліцеї

23 жовт. 2019 Зі сторінки 26 абр у мережі «Фейсбук»

В/с 26 артилерійської бригади Олена Рикаль зустрілася з вихованцями БМЛ №15 м.Бердичева. Своїми враженнями Олена поділилася на своїй особистій сторінці:

"Наші діти - наше майбутнє, майбутнє України!

Вже гарною традицією нашої військової частини стають уроки національно-патріотичного виховання у школах, що проводяться військовослужбовцями.

Цього разу я мала за честь бути запрошеною до БМЛ №15 Бердичева на зустріч з учнями з нагоди Дня Захисника України, що ми святкували минулого тижня.

І знаєте що я побачила? Мені в очі дивилися розумні, свідомі, щирі, маленькі дорослі люди!

Діалог з малечею відбувся про те, що для них є Україна, як вони розуміють поняття “захисник України”, що таке війна і чому вона почалася і досі триває, крізь що проходили наші воїни на початку російсько-української війни на сході України та чим живуть зараз. Ну і, звичайно ж, про нашу частину та про те, хто такі справжні артилеристи.

Наша зустріч закінчилася, за словами батьків, двогодинними домашніми розмовами про те, як воно «нашим», на «нулі». А отже ми на вірному шляху!

Ну і які уроки без “домашнього завдання”?

Наші юні друзі отримали завдання, відобразити на папері в будь-який спосіб, якою вони хочуть бачити нашу країну в майбутньому? Ту, котру за нашою домовленістю вони - берегтимуть, а ми - охоронятимемо.

Дякую батькам та педагогам за виховання маленьких розумничків!"

lisei1

lisei2

lisei3

lisei4

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv[email protected]
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.