Бердичівський коледж запросив школярів на День відкритих дверей — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівський коледж запросив школярів на День відкритих дверей

05 лист. 2019 З сайту БКПЕП

2 листопада 2019 року у коледжі проходив День відкритих дверей.

Школярі та їх батьки мали змогу поспілкуватися з адміністрацією коледжу, викладачами та студентами з приводу питань вступу до коледжу, вибору професії та особливостей навчання.

Для гостей було проведено екскурсію по навчальних аудиторіях, лабораторіях, майстернях, спортивних залах. Студенти коледжу привітали гостей зі сцени актової зали чудовими художніми номерами.


Присутній на заході давній шанувальник нашого навчального заходу – заслужений діяч науки та техніки України, Президент Академії будівництва, професор Київського національного університету будівництва та архітектури Іван Іванович Назаренко зазначив усі переваги навчання у нашому навчальному закладі.

bkpep skoliari2

bkpep skoliari3

bkpep skoliari4

bkpep skoliari5

bkpep skoliari6

bkpep skoliari7

bkpep skoliari8

bkpep skoliari9

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.