У БКПЕП пройшов конкурс «Бухгалтер, фінансист, економіст року» — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У БКПЕП пройшов конкурс «Бухгалтер, фінансист, економіст року»

12 лист. 2019 Із сайту БКПЕП

7 листопада в актовій залі БКПЕП зібралися студенти та викладачі спеціальностей економічного напрямку, щоб в наполегливій конкурсній боротьбі визначити кращого студента в майбутній професії бухгалтера, фінансиста та економіста.

Конкурсанти цілеспрямовано та наполегливо доводили значимість і популярність спеціальностей, які дають змогу обрати оптимальні варіанти господарських рішень, розрахувати прибутки, рівень рентабельності, собівартість продукції.
Великий інтерес викликав професійний конкурс, презентація «Чому я обрав таку спеціальність?», конкурс «Якби я був міністром освіти», «Я маю талант…».


Учасників конкурсу привітав директор коледжу Демусь Іван Омелянович. Він відзначив, що наші студенти професійно підготовлені та талановиті і в спорті, і в художній самодіяльності, і в прикладних видах мистецтва.


Переможцями конкурсу стали студенти:

Група Ф-318 - Вахнюк Михайло

Група А-323 - Кравець Анастасія

Група Е-321 – Голумбівська Юлія

Атмосферу свята, тепла, взаєморозуміння створили чарівні ведучі: студенти групи Е-321 Волошина Дарина та Горецька Вероніка.

Ekonomist bkpep1

Ekonomist bkpep2

Ekonomist bkpep3

Ekonomist bkpep4

Ekonomist bkpep5

Ekonomist bkpep6

Ekonomist bkpep7

Ekonomist bkpep8

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.