Бердичівський коледж змінює свою назву — РІО Бердичів

Четвер, 9 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський коледж змінює свою назву

Про це стало відомо на зборах трудового колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, які відбулися у п’ятницю, 10 січня в актовому залі відомого у місті навчального закладу.

В оголошенні про збори, розміщеному на сайті коледжу, були вказані 3 питання порядку денного, що стосувалися звіту директора за 2019 рік, прийняття Статуту коледжу та виконання умов Колективного договору. Проте на початку зібрання Іван Демусь попередив присутніх, що питання про Статут доведеться зняти, а замість нього затвердити інше, важливе для навчального закладу.

За словами керівника коледжу, над Статутом робота продовжується і він вже готовий, його можна в принципі обговорити на зборах, але є певна процедура його прийняття. А наразі постала обов’язковість прийняти і затвердити назву навчального закладу і це рішення важливе та принципове, адже в назві вміщується вся суть, яку несе даний назва. Все для того, аби потім не було запитань про те, чому в такому закладі ті чи інші спеціальності тощо.


З нинішньою назвою «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» навчальний заклад успішно працює і були відкриті нові спеціальності, які відповідали назві. Іван Демусь зазначив, що, можливо, у когось є свої думки з цього приводу, проте висловив особисту думку, що у разі прийняття цієї ж назви Міністерством освіти і науки, варто було б залишити ту, яка є.


Єдиним нюансом є те, що перед цим коледж мав преамбулу як державний вищий навчальний заклад, а на педагогічній нараді наприкінці серпня минулого року керівництво та колектив прийняли рішення про діяльність закладу як фахового. Тому це має бути відображене у назві і , як варіант, за словами директора коледжу, без вищевказаної преамбули можна записати у Статуті, що засновником закладу є Міністерство освіти і науки України, а заснований він на державній формі власності, що відображатиме усю суть. Тоді не доведеться гратися з печатками, штампами тощо, а прибрати цю преамбулу і написати просто «Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права».

Оскільки інших варіантів від присутніх на зборах не прозвучало, та й колектив погодився з такою назвою, адже, по суті, вона залишається такою, до якої всі вже звикли, лише додалося слово «фаховий», всі одноголосно підтримали такий варіант.

nazva bkpep1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.