Бердичівські школи закривають на карантин — РІО Бердичів

Неділя, 29 Березня

  • buhoblik800

Бердичівські школи закривають на карантин

Звістка, на яку, з упевненістю можна сказати, чекали батьки бердичівських школярів ось уже не один тиждень, прозвучала на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради сьогодні, 06 лютого. Прогнози багатьох про те, що карантин, швидше за все, зроблять за тиждень до початку канікул, аби діти могли побути вдома два тижні, підтвердила заступник міського голови Валентина Адаменко.

Новину щоправда було озвучено після того, як заступник міського голови зробила оголошення з приводу відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яке заплановано у Бердичеві на 13-14 лютого. Було зазначено, що, окрім міських заходів, окремо проводитимуть заходи і школи. Але акцент Валентина Адаменко зробила на тому, що у зв’язку зі зростанням захворюваності серед дорослих і дітей такі заходи в школах потрібно обмежити, а у разі введення карантину, зрозуміло, взагалі скасують.


За словами виступаючої, закриття навчальних закладів на карантин залежить від результатів досліджень, проведених Житомирським обласним лабораторним центром МОЗУ, які на основі щоденного моніторингу відвідування дітьми шкіл роблять висновки стосовно перевищення чи ні епідеміологічного порогу. Такі дані надходять до Бердичева щочетверга і вже відштовхуючись від них міська влада приймає рішення щодо закриття шкіл на карантин.


Попередньо заступник міського голови зазначила, що станом на сьогодні у 10-ти школах Бердичева відсутність дітей становить 25%, що перевищує 20-відсотковий епідпоріг. І вже під час засідання виконавчого комітету надійшли дані про рівень захворюваності, адже сьогодні якраз і четвер, який підтверджено перевищує норму.


Саме тому сьогодні на 15:30 відбудеться засідання комісії, на якій це питання обговорять детально і приймуть рішення стосовно закриття шкіл на карантин. Але ще до засідання цієї комісії всім присутнім вже було відомо, що сидітимуть вдома бердичівські школярі з понеділка, 10 лютого, і до кінця тижня, а потім карантин плавно перейде у канікули, які заздалегідь згідно графіку планувалися з 17 лютого.

karantin1

karantin2

karantin3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.