Бердичівську школу-інтернат можуть перетворити на спортивний ліцей — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Бердичівську школу-інтернат можуть перетворити на спортивний ліцей

10 черв. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

На знайомство зі школою-інтернатом приїхав до Бердичева голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. Зі школою його знайомили перший заступник міського голови Роман Левицький, заступниця Валентина Адаменко та директорка закладу Лариса Тарнопольська.

Згідно з програмою, що стосується інтернатів, діти, котрі перебувають у цих закладах, мають виховуватися у сім’ях, інформував Володимир Ширма, держава, зауважив, виділяє на це значні кошти. Бердичівська ЗОШ-інтернат, продовжив, розрахована на утримання 320 дітей, а на сьогодні у закладі їх не набереться й сотні. Аналогічна картина і в інших подібних закладах Житомирщини.


Не можна допустити того, аби матеріально-технічна база, що напрацьовувалася десятками років, прийшла у занепад, зазначив голова облради. Тож є різні варіанти й різні пропозиції, і одна з таких – переформатування школи-інтернату у Бердичеві в спортивний ліцей. Про закриття школи не йдеться, одразу зауважив Володимир Ширма, мова ведеться про те, аби вдихнути у неї друге життя. Щоб заклад, зрештою, працював на благо Бердичева й усієї області.


Варіант реорганізації інтернату у спортивний ліцей запропонують до розгляду депутатів на сесії обласної ради, що має відбутися 25 червня, інформував далі Володимир Ширма. Власне, крапку у цьому питанні ставити ще зарано, звернув увагу, наразі воно ще вивчається. Втім, що можна сказати вже зараз, зауважив, то це те, що рішення повинно прийматися консолідовано – областю й містом. Зрозуміло, що для спортивного ліцею інфраструктури у школі-інтернаті недостатньо, тому у планах – залучення тренерів, спортивних закладів тощо.


У Бердичеві чекатимуть на рішення обласних народних обранців, зазначив, у свою чергу, Роман Левицький. Місто має відповідну спортивну базу і готове до співпраці.

shk internat1

shk internat2

shk internat3

shk internat4

shk internat5

shk internat6

shk internat7

shk internat8

shk internat9

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.