Четвер, 27 Січня

У Бердичеві проходить ЗНО з української мови та літератури

Другий предмет із списку тих, що винесені для здачі у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання, сьогодні складають бердичівляни, і не тільки. Обов’язкова основна для вступу у вищі навчальні заклади «Українська мова та література» зібрала сьогодні одинадцятикласників та тих, хто, можливо, не зміг отримати прохідний бал з цього предмету у минулому році, а тому, готувався та пробує вдруге впоратися.

Перед центральним входом до Спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів №1 ім. Т. Г. Шевченка зранку вже потроху збиралися хлопці та дівчата, хвилюючись, але налаштовуючи себе на те, що все буде добре. Не менше, з упевненістю варто зазначити, хвилювалися і вчителі, які чекали своїх учнів під стінами навчального закладу, аби дати останні настанови і налаштувати на позитивні емоції та обов’язково успішне виконання усіх завдань. А це, нагадаємо, тестові завдання та творче – власне висловлювання на задану тему.


При вході до школи кожному, хто має складати ЗНО, проводять скринінг, адже цьогоріч тестування проходить під час загальноукраїнського карантину і усі навчальні заклади та особи, які беруть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, повинні дотримуватися санітарних вимог. Це обов’язково наявність захисної маски, а у тих, хто вимірює температуру – ще й захисні костюми, рукавички та щитки.


По черзі діти, для яких на асфальті зробили розмітку, аби була відповідна дистанція, підходили, їм вимірювали температуру, перевіряли документи, що посвідчують особу, запрошення на ЗНО та, якщо нема ніяк проблем, впускали всередину закладу. Все це тривало годину – з 09:50 до 10:50.
На щастя, інцидентів, коли когось відправляли, бо виявили температуру чи проблеми з документами, біля СЗОШ №1 за годину не вдалось побачити. Так само це стосується і тих, хто запізнився, адже, хоч і в останні хвилини, але діти встигали до початку проведення ЗНО.


На рахунок тих, хто, можливо, не з’явився, наразі сказати неможливо, адже, за словами начальника управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлани Басюк, точна інформація буде відома після закінчення ЗНО, коли на руках будуть списки. Крім СЗОШ №1, ЗНО складають у ще п’ятьох школах Бердичева: НВК №4, НВК №10, ЗОШ №12, БМЛ №15 та СЗОШ №17.


Бажаємо дітям успішно виконати усі завдання, менше хвилювання і більше зосередженості, а вчителям – вірити в успіх своїх учнів та радіти майбутнім результатам.

2020zno mova1

2020zno mova2

2020zno mova3

2020zno mova4

2020zno mova5

2020zno mova6

2020zno mova7

2020zno mova8

2020zno mova9

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.