Бердичівський спортивний ліцей-інтернат оголосив набір нових вихованців — РІО Бердичів

Бердичівський спортивний ліцей-інтернат оголосив набір нових вихованців

 

Лише 25 червня на сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення про перетворення Бердичівської школи-інтернату в спортивний ліцей, а вже через кілька тижнів у закладі оголосили про набір учнів.

 

 

Ми писали раніше, що кількість учнів інтернату останніми роками коливалась близько 100 чоловік, а в 2022 році планувалась його реорганізація.


Відтепер тут вчитимуться лише учні 7-10 класів, які мають непересічні спортивні здібності в чотирьох видах спорту: футбол, легка атлетика, хокей на траві, волейбол та гімнастика. І якщо з першими чотирма видами спорту у Бердичеві було завжди більш-менш зрозуміло, то художньою гімнастикою в нашому місті раніше не займались.


Виникають питання і по спортивній базі, на якій будуть займатись майбутні вихованці, адже власних спеціалізованих залів в закладу немає, а в місті не так вже й багато спортивних залів.


Але, будемо сподіватись, що всі організаційні труднощі колектив колишнього інтернату, а нині ліцею, здолає, та слава про бердичівських спортсменів буде лунати на всіх континентах.

 

"Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю Житомирської обласної ради проводить набір учнів на конкурсній основі, які закінчили 7,8,9,10 класи загальногоосвітнього навчального закладу з таких видів спорту:
 - легка атлетика;
 - футбол;
 - хокей на траві;
 - волейбол;
 - художня гімнастика.
Переможці обласних, всеукраїнських спортивних змагань. Особи, які дійсно належать до основого складу збірної команди України, кандидатів та резервного складу збірної команди України з відповідних видів спорту зараховуються поза конкурсу.
Конкурсний відбір здійснюється на безоплатній основі.
Гарантуємо:
 - висококваліфіковану команду тренерів та викладачів;
 - безкоштовне проживання та харчування;
 - спортивний інвентар;
 - навчально-тренувальний табір;
 - медичне обслуговування.
Заява для участі у конкурсному відборі:https://forms.gle/EHpCFeGW84H1fPUQ6
Чекаємо спортивну, обдаровану, творчу і талановиту молодь, яка прагне наукових відкриттів та спортивних звершень.
Адреса приймальної комісії:
м.Бердичів
вул., Героїв України 79
тел. (04143) 2-02-33, 2-03-18
e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.