Субота, 4 Лютого

Які нововведення чекають на бердичівські школи?

12 серп. 2020 Власкор

Питання організації навчального процесу 2020-2021 років без перебільшення цікавить усіх батьків, чиї діти навчаються у школах. Досі немає достеменної інформації стосовно того, відвідуватимуть учні уроки в школі чи ці заняття відбуватимуться дистанційно. На державному рівні це пояснюють тим, що невідомо, якою буде ситуація з поширенням COVID-19 станом на 1 вересня і до якої зони (червоної, жовтої чи зеленої) увійде конкретний регіон.

Чекають інформування з приводу готовності шкіл міста до прийому учнів і бердичівляни. Тому дуже популярним у Фейсбук уже став пост, розміщений секретарем Бердичівської міської ради Юлією Лефтер на своїй сторінці у соцмережі, у якому чиновниця розповідає про обстеження міських шкіл та нововведення, які планується запровадити у них. Текст посту розміщуємо нижче.

«Обстежили школи Бердичева.

За рахунок економії коштів на харчуванні, комунальних послугах, електриці управління освіти і науки закупили дезінфектори, рідке мило, безконтактні термометри, лампи, маски та інш.

Головне, що кошти є на рахунку управління освіти і науки для цих заходів.
освітяни розпрацювали системні зміни в організації навчального процесу, розклад дзвоників може бути різним на різних поверхах, відмінили кабінетну систему навчальних класів. Діти будуть тільки в одному кабінеті. Предмети будуть викладались парами. Коридор також буде зонований для кожного класу.

На вході в школі буде вимірюватись температура, а батькам вхід в школу буде обмежений. Окремо готується кабінет для перебування дітей, у яких виявиться погіршення самопочуття під час уроків. Співпраця зі каретами невідкладної допомоги.

Біля кожного класу на коридорі будуть дезінфікуючі засоби.

Вхідні входи і виходи будуть всі відкритими, щоб потоки дітей не пересікались.

Вже на складі книжки і дошки за 3 клас по програмі «Нової Української Школи», парти одномісні для першокласників ще не прийшли.

Питання харчування потребує більш детального обдумування і планування. Але на мою думку, щоб діти перебували в своїх класах, можливо внести корективи, або відмовитись від сніданків в їдальні. Брати перекуси з собою.

В шкільних вбиральнях обов’язково будуть засоби гігієни і туалетний папір.

Багато змін, але мені здається, що нашим освітянам вдасться організувати безпечний навчальний процес. Головне, що є спільна позиція ВІДКРИТИ ШКОЛИ і забезпечити безпечний в умовах карантину навчальний процес під пильним оком батьків і протиепідемічних вимог».

skola1

skola2

skola3

skola4

skola5

skola6

skola7

skola8

skola9

skola10

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.