Неділя, 5 Лютого

Бердичівським дітям роздали іграшки, конфісковані на митниці

І не тільки бердичівським. Адже вантаж конфіскованих на Одеській митниці іграшок був направлений до Житомирської обласної державної адміністрації. У відповідному розпорядженні голови ОДА нічого не говориться про причину конфіскації іграшок, зате чітко вказано, що з ними потрібно зробити - роздати дітям.

В свою чергу міський голова Бердичева теж видав офіційне розпорядження, у якому вказав місцевому центру соціальних служб для молоді разом з міською службою у справах дітей і управлінням праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради організувати отримання іграшок в ОДА та видачу товарів (іграшок дитячих) дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та під опікою, дітям, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил.

І ось, вже майже тиждень в кабінетах на четвертому поверсі не закінчується потік дітей і дорослих, яких викликають по телефону для отримання іграшок. Діти радіють подарункам, а їх опікуни дякують міській владі за оперативну організацію процесу.

А вже 14 серпня товста пачка відомостей отриманих іграшок має бути передана до обладміністрації.

igra1

igra2

igra3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.