Оголошено переможницю конкурсу на посаду директора ЗОШ №5 Бердичева — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Оголошено переможницю конкурсу на посаду директора ЗОШ №5 Бердичева

17 серп. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Третій, заключний, етап конкурсного відбору на посаду директора ЗОШ № 5 відбувся у приміщенні виконавчого комітету. До цього єдина претендентка на директорство – заступниця директора ЗОК № 14 Ніна Чурчун – успішно пройшла письмове тестування на знання вітчизняного законодавства у сфері повної загальної середньої освіти і так само успішно вирішила запропоноване ситуаційне завдання.

Етап 3-й – публічна презентація проєкту розвитку 5-ї школи на наступні 6 років. Закладу, в якому налічується 16 класів, навчається 428 учнів, працює 40 педагогів і якому доводиться мати у потужних конкурентах решту шкіл, розташованих у центрі Бердичева.


Комунікативна, інформаційна, полікультурна, соціальна, творча та самоосвітня – такими визначає Ніна Чурчун ключові компетенції школи ХХІ сторіччя. Діяльність закладу, вважає, має бути організована за принципами:
- гуманізму;
- відкритості;
- прозорості;
- демократизму.


У майбутньому претендентка бачить 5-ту школу центром у житті та творчості дитини, її інтелектуального й духовного розвитку. Місія школи майбутнього, за Ніною Чурчун, спрямована на:
- створення розвивального та комфортного освітнього середовища для здобуття й розширення розвитку здібностей, талантів і можливостей кожної дитини на основі партнерства між учнями, батьками та вчителями;
- створення умов для формування компетентної, конкурентоспроможної, фізично та духовно здорової особистості, здатної до самовизначення у суспільстві.


Сучасний заклад, в якому приємно навчатися і працювати, в якому директор є лідером змін, мотивованим на самовдосконалення та здатним передати цю мотивацію колективу – це 5-та школа у Програмі розвитку Ніни Чурчун. У цьому закладі, підкреслює, має бути прекрасним усе – від подвір’я і до коридорів та учительської, територія школи ж бо слугує своєрідним каналом спілкування з мешканцями мікрорайону. І до цього каналу, на думку претендентки, органічно вписуються сучасний спортмайданчик зі штучним покриттям та тренажерами, сучасний дизайн всередині приміщення, сучасні цифрові технології та особлива підтримка інклюзивного навчання.


Створення позитивного іміджу школи через покращення якісних показників ЗНО, державної підсумкової атестації, результатів предметних олімпіад та конкурсів різних рівнів, збереження контингенту учнів, модернізацію освітнього середовища, підвищення рівня професійної компетентності педагогів та налагодження взаємодії між учнями, батьками і вчителями, формування української ідентичності та дбайливого ставлення до історичної та культурної спадщини міста і країни – на все вищеозначене Програма розвитку ЗОШ № 5, складена Ніною Чурчун, спрямована у першу чергу.


Оновлення у закладі матеріально-технічної бази, з-поміж іншого, передбачає:
- облаштування внутрішніх туалетів;
- тепло- та енергозбереження;
- створення безперешкодного доступу до навчання у школі усіх дітей з різними освітніми потребами;
- створення на пришкільній території місця для відпочинку учнів;
- облаштування зони відпочинку у приміщенні закладу;
- придбання проєкторів та мультимедійних дошок (за фінансової можливості);
- благоустрій та озеленення території;
- облаштування спортивного майданчика.


Презентовану програму розвитку члени комісії оцінювали за актуальністю, прогностичністю, ефективністю, реалістичністю, повнотою й цілісністю, продуманістю, фактором керування та контролю, культурою оформлення. По завершенні презентації мали змогу задати Ніні Чурчун питання, що їх цікавили. Оцінювали балами від 0 до 2-х, і в результаті середній бал склав 1,8. Загальна ж оцінка за усі три етапи склала 5,8 із максимальних 6,0.


Таким чином претендентку було оголошено переможницею конкурсного відбору. У триденний термін комісія має рекомендувати міському управлінню освіти і науки призначити Ніну Чурчун на посаду директорки ЗОШ № 5 м. Бердичева.

Churchun1

Churchun2

Churchun3

Churchun4

Churchun5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.