Неділя, 5 Лютого

Педагогічна конференція бердичівських педагогів проходить в режимі онлайн

Сьогодні об одинадцятій годині розпочалась відео трансляція з тридцять другої кімнати міськвиконкому, де розпочалась он-лайн конференція, присвячена початку нового навчального року. На сторінці «Освіта міста Бердичева» у мережі Фейсбук її дивились близько 80 чоловік.

 


З півгодинною доповіддю виступила начальник управління освіти Світлана Басюк, в якій детально зупинилась і на традиційних досягненнях учнів та вчителів у численних конкурсах та олімпіадах. Але не менш детально вона розповіла і про роботу бердичівських освітян у форс-мажорних обставинах, які склались в Україні і світі починаючи з березня цього року.

 


Потім у ефірі виступив Віктор Вдовенко з Управління державної служби якості освіти в Житомирській області, доповідь якого тривала теж більш ніж півгодини. І показала загалу, скільки ж бюрократії до цього часу існує в освіті, і з відкриттям нової державної служби її стане в рази більше.


Конференція триває і досі

osvita6

osvita7

osvita8

osvita9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.