Вівторок, 30 Трв

Бердичівська гімназія знову очолює рейтинг шкіл Житомирської області

Цьогоріч Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 вкотре може пишатися своїми випускниками. Адже, завдяки їхнім старанням та професіоналізму викладачів, БМГГ №2 лідирує в рейтинговому списку шкіл Житомирської області. Авторитет закладу спонукає працювати так, щоб не було соромно за результат.

Гімназія порівняно невелика, але атмосфера, що в ній панує, спонукає до навчання. Але, найголовніший її секрет це те, що в її стінах у кожному учневі шукають все найкраще, що даровано йому природою чи Богом (в залежності від віри), і всіляко розвивають ці таланти, спонукають до вдосконалення та впевненості у власних силах.

Можливо, що невелика кількість учнів (більше не вміщають стіни закладу) дає можливість гарно підібраному викладацькому колективу знайти те, чого в інших школах не хочуть бачити. Талановитих дітей треба цінувати і розвивати, і тоді вони принесуть радість і повагу не тільки своїм рідним, але і школі, місту, країні. Наснаги всім, хто працює на важкій викладацькій ниві, гарних учнів Вам та професійного керівництва.

Нижче наводимо таблицю, в якій Ви знайдете рейтинг шкіл міста та громад Бердичівського району, коледжів та училищ.

reityng1

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.