Чотири школи Бердичівського району передали у власність об’єднаних громад — РІО Бердичів

Чотири школи Бердичівського району передали у власність об’єднаних громад

Про передачу майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів в комунальну власність об’єднаних територіальних громад Бердичівщини говорили сьогодні на скликаній сесії Бердичівської районної ради.

Сесія ця, на відмінну від міста, була не останньою, адже, за словами голови районної ради Максима Самчика, є ще ряд важливих рішень, які необхідно буде прийняти до закінчення каденції депутатів, і стосуватимуться вони також передачі майна у власність.
Але якщо ті питання мають складнішу процедуру у плані погоджень голів ОТГ, обговорень і спільних рішень, то з питанням передачі у власність громад шкіл проблем не було. Розподіл здійснювався по принципу того, до якої із громад належить село, до тієї і віднесли, відповідно, загальноосвітній навчальний заклад цього села. Суперечок, конфліктів тощо під час голосування за ці питання не було.


Отож, згідно з прийнятими депутатами проєктами рішення, з 01 січня 2021 року буде припинено сектором освіти Бердичівської районної державної адміністрації право оперативного управління майном (за умови прийняття сільськими радами відповідних рішень згідно з чинним законодавством України) у вигляді кількох загальноосвітніх шкіл.


Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гардишівська ЗОШ І-ІІ ступенів філії Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Озадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Романівська ЗОШ І-ІІІ ступенів передана безоплатно з 01 січня 2021 року у комунальну власність Райгородоцькій сільській об’єднаній територіальній громаді.


Малосілківська ЗОШ І-ІІ ступенів буде передана на баланс у комунальну власність Швайківській сільській об’єднаній територіальній громаді, Садківська ЗОШ І-ІІ ступенів – Семенівській сільській об’єднаній територіальній громаді. Що ж до Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, то у зв’язку з приєднанням села Скраглівка до міста Бердичева даний навчальний заклад буде передано у комунальну власність Бердичівській міській об’єднаній територіальній громаді.


Відповідно до цих рішень, на баланси ОТГ передаються основні засоби, підручники та художня література, малоцінні та швидкозношувані предмети, господарські матеріали , продукти харчування та інше вищевказаних загальноосвітніх навчальних закладів.
Забезпечення передачі громадам вказаного майна покладено на сектор освіти Бердичівської районної державної адміністрації. Потрібно обов’язково внести зміни до Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бердичівського району. Контролювати виконання цих рішень буде комісія районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.