Середа, 29 Березня

Садочки та школи Бердичева переходять на дистанційне навчання

Про це окремо було зазначено на скликаному сьогодні зранку у міській раді засіданні ТЕБ та НС. Зачитуючи прийнятий комісією проект рішення заступник міського голови зупинявся майже після кожного пункту, аби комісія могла вносити пропозиції, адже питання більш ніж важливі і від цього залежить життя бердичівлян на найближчі 2 тижні, поки місто перебуватиме у червоній зоні.

На рахунок обмеження відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів, виступила заступник міського голови Валентина Адаменко. Вона зазначила, що ще з 15 жовтня в учнів загальноосвітніх шкіл Бердичева розпочались канікули. Це раніше, аніж планувалося, бо тоді була рекомендація МОЗу. Проте важливою причиною став і той факт, що, по суті, не вистачало вчителів для проведення уроків. Відбувалося вже різке поширення захворюваності серед педагогічного складу у вигляді не лише коронавірусної інфекції, а й бронхо-пневмонії, двосторонньої пневмонії. Так само хворіти почали і діти.


До 30 жовтня в школах планувалися ще канікули, але, зважаючи на віднесення Бердичева до червоної зони, у понеділок діти до шкіл ще не підуть. Тобто до кінця цього тижня ще тривають канікули, а наступний тиждень навчання проходитиме дистанційно – до 06 листопада. Це попередньо, до наступного зонування, яке має відбутися через 2 тижні.


Щодо дитячих садочків, то вихованці мали розпочати їх відвідування з цієї середи. Причина – заключна дезінфекція закладів, адже у багатьох з них розташовувалися виборчі дільниці. Але, знову ж таки, через «червону зону» цей термін буде продовжено попередньо до кінця наступного тижня. За цей час, як зауважила Валентина Адаменко, буде проведено і дезінфекцію, і кварцування, і решту необхідних санітарних заходів. Нині ж, вже з цього понеділка, садочки працюють дистанційно.

2710komisiya 1

2710komisiya 2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.