Розгнівані мами пікетували Бердичівський міськвиконком — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Розгнівані мами пікетували Бердичівський міськвиконком

Попередньо про це домовились на сторінках Фейсбуку, і вранці зібрались біля будівлі.

 


Та якщо у Фейсбуці під цим постом було 534 коментарі та 274 позитивних лайки (тобто стільки чоловік підтримали вимогу відкриття дитсадків), але на площу прийшло всього п’ятнадцять мам і один тато. Та тут поліцейських зібралось майже стільки, як і мітингуючих!

 


До мам вийшли заступник міського голови Валентина Адаменко та начальник відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк. Вони розповіли про епідеміологічну ситуацію в місті та процедуру, згідно якої комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про закриття закладів освіти.


У відповідь мами гнівно обурювались, мовляв, діти лишаються конституційних прав, не треба було вибори проводити в школах та дитсадках, і взагалі, що робити тим батькам, яким немає на кого залишити дітей. Лунали й конкретні питання до очільників місцевого самоврядування, на кшалт:


- Чому працюють приватні дитсадки?
- А в нас немає в Бердичеві приватних дитсадків офіційно.


- Чому працюють ресторани?
- Тільки по дві людини за столиком.


- Чи багато дітей знаходяться в інфекційному відділенні?
- Значно більше дорослих, у місті всього 12 хворих дітей.


Сама Валентина Адаменко порекомендувала матусям написати офіційне звернення, яке обов’язково розглянуть та врахують при прийняті наступних карантинних рішень. Вона пообіцяла, що при зменшенні захворюваності, це питання буде відразу вирішене.


Мами стали між собою шушукатись, хто піде писати листа і доручили його писати тим, хто офіційно працює, а таких, виявилось, на цих зборах меншість. Вдруге тема працюючих батьків постала в останніх обіцянках заступника міського голови. Вона сказала, що, в першу чергу, будуть розглядати відкриття дитсадків для дітей, батьки яких працюють, адже тоді в групах буде значно менше дітей, ніж зазвичай, тож виконати карантинні норми буде легше.


Матусі з відчуттям виконаного обов’язку підписались під зверненням та домовились у разі невиконання вказаних у ньому вимог знову організовуватись в соцмережах для більш потужного протесту.

miting mam1

miting mam2

miting mam3

miting mam4

miting mam5

miting mam6

miting mam7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.