Понеділок, 28 Листопада

Більш ніж на мільйон гривень закуплять дезінфекторів для шкіл і дитсадків Бердичева

На це нещодавно місто отримало субвенцію з обласного бюджету в розмірі 1 мільйон 177 тисяч 798 гривень «на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.»


Але, незважаючи на те, що саме так звучить текст відповідного розпорядження міського голови щодо змін до бюджету міста, на маски чи захисні екрани ці гроші використати не вдасться.


У роз’ясненні, яке надійшло разом з грошима, сказано, що їх можна використати лише на закупівлю дезінфекторів для рук та антисептиків для миття підлоги.


Начальник міського управління освіти розповіла журналісту, що договори на поставку цих засобів вже укладені та найближчим часом очікують на їх доставку в навчальні заклади міста.

P.S. На момент виходу публікації, на сайті «Прозоро» не було ще інформації про закупівлю управлінням освіти засобів захисту на таку суму, тож поки що незрозуміло, що саме закупали і по якій ціні.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.