Стати фахівцем ІТ-сфери допоможуть курси ІТЕА — РІО Бердичів
 • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Стати фахівцем ІТ-сфери допоможуть курси ІТЕА

26 лист. 2020 Власкор

Сучасний ритм життя диктує свої правила й іноді «за парти» сідають навіть ті, хто раніше навіть не уявляв, що доведеться знову вчитися.

html1Середня спеціальна та повна вища освіта, докторський ступінь плюс стовідсоткове розуміння свого предмета іноді приносять не той дохід, який би хотілося. Так трапляється, якщо обрана професія перестає мати попит в суспільстві. Тоді виникає питання перекваліфікації. Вчитися, відвідуючи заняття очно, просиджуючи по кілька годин в аудиторіях, у більшості люди не можуть, адже треба паралельно ще й заробляти. Тим більше ніколи витрачати роки на отримання чергового диплому ВНЗ. Тому курси - відмінне розв’язання проблеми.

Яку спеціалізацію вибрати - вирішувати вам, виходячи зі своїх вподобань. Але якщо ви дійсні налаштовані щось змінити у своєму житті та хочете йти в ногу з часом, варто звернути увагу на курси ІТЕА HTML&CSS https://lviv.itea.ua/courses-itea/mark-up/html-css/. З їх допомогою можна не тільки освоїти нову для себе галузь, але і поліпшити якість вже наявних знань, простими словами - підвищити кваліфікацію. До того ж – у сфері ІТ.

Курси ІТЕА та ІТ-технології: що спільного?

Про ІТ-технології чули всі. Але часто ті, хто раніше не стикався з цим поняттям впритул, дуже образно розуміють, що це таке. Новачки знають, що справа пов'язана з комп'ютерами та програмами, на чому їх пізнання в 90 випадках зі 100 закінчуються. Тому, спробуємо розібратися.

ІТ - це інформаційні технології, методи пошуку, збору, зберігання, обробки та передачі інформації в просторі. Люди, які досконало володіють всім перерахованим вище, називаються ІТ-фахівцями, в народі - айтішниками. Хоча на практиці це поняття дуже широке, тому що до його числа відносять:

 • Програмістів;
 • Адміністраторів баз даних;
 • Системних аналітиків;
 • Менеджерів інформаційних технологій;
 • Фахівців з інформресурсів;
 • Веб-дизайнерів;
 • Маркетологів;
 • Контент-менеджерів та ін.

Уявити сьогодення без інтернету вкрай важко. Активними користувачами мережі щодня стає все більше людей різного віку. Багато хто з них цікавиться не лише соцмережами чи онлайн-покупками, а прагне створити свою веб-сторінку, якісний, цікавий читачу контент. Або готовий оплатити працю того, хто знає як це зробити. Так з’являються нові сайти та блоги з багатотисячною аудиторією, вести які треба вміти. Або, знову ж таки, наймати для цього людину, котра робитиме їх привабливими та структурованими, такими, що здатні привернути увагу, є на часі для підписників, містять корисні поради чи іншу актуальну інформацію.html1.1

Нині все більше людей потребує такої допомоги, тому кваліфіковані фахівці сфери ІТ – дуже затребувані серед роботодавців. Стати такими можна з ІТЕА. Тут студенти освоять верстку (класичну і не тільки), розберуться з поняттями HTML та CSS, WordPress, навчаться працювати з різними елементами розмітки сторінок, розуміти їх структуру, орієнтуватись в інструментах і т.д.

Опанувати професію за 10 занять - реально

Навчання становить 30 годин (10 занять). Для декого цього часу може здатись замало, однак це не так. Засвоїти матеріал та зробити перші відчутні кроки у новій професії вдається навіть абсолютним новачкам. Тим паче, що 30 годин – це лише теорія. А є ще практика, тести, домашні завдання, консультації за потреби поза заняттями та багато запропонованого додаткового матеріалу, опанувати який можна у зручний для себе час. Застарілих методик викладання тут не використовують, питання студентів не лишаються без відповіді викладача, лекції лише авторські, а не запозичені чи вичитані з чужих книг.

html2Також студенти вчаться дистанційній командній роботі, а по закінченню курсу отримують сертифікат.
Заняття проходять двічі або тричі на тиждень, для зручності – у вечірній час. Їх вартість більш ніж доступна. Можлива оплата частинами.
Зараз через пандемію усі курси ІТЕА проходять у режимі онлайн, тому передбачено ще додаткову знижку у 20%. Такий спосіб освіти допомагає здобути професію, не виходячи з дому, зекономити час, втримати соціальну дистанцію, мінімізувати контакти, що при нинішніх реаліях дуже важливо.

Програма ІТЕА HTML&CSS включає:

 • Введення в веб-технології;
 • HTML;
 • CSS;
 • Робота с браузером;
 • Хостингові та доменні панелі;
 • Різні види верстки.

Кожен пункт має свої підпункти, у яких детально зазначений хід навчання, ознайомитись із цією інформацією можна на сайті ІТЕА.

У всіх студентів є можливість бути працевлаштованими у компаніях-партнерах за запитом останніх. Початківці також мають такий шанс, адже ІТЕА співпрацює з платформою Jungo, котра допомагає у пошуку роботи новачкам галузі.

html3

 

Відео

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.