Бердичівський дитсадок закрито через спалах коронавірусу — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівський дитсадок закрито через спалах коронавірусу

Про це батькам вихованців цього понеділка сповістили по телефону. Вже у вівторок дитсадок №26 офіційно перейшов на дистанційну форму роботи.


Як пояснили журналісту у відділі освіти Бердичівської міської ради, в цьому дитсадку позитивний тест на коронавірус отримали працівники кухні, а контактними з ними особами є всі помічники вихователів, адже саме вони розносять їжу з харчоблоку по групам. Тому й було прийнято рішення про перехід 26-го дошкільного навчального закладу на два тижні на дистанційну форму.


В інших дитсадках на таку форму перейшли лише окремі групи. Так, в 16-му дитсадку закрита група, в якій захворіла спочатку дитина, а потім і вихователька. В 22-му дитсадку було закрито три групи, але після двотижневого терміну вони відновили стаціонарну роботу. Аналогічно закривали 1 групу в 27-му дитсадку, яка вже відновила роботу.


Під загрозою закриття були і деякі школи міста. Наприклад, в другій школі хворіють вчителі, а в четвертій – діти. Але почались планові канікули, і діти на цьому тижні знаходяться вдома. Тим часом ведеться моніторинг нових захворілих і лише за його результатами в кінці тижня стане зрозуміло, чи всі школи виходять планово з канікул, чи в деяких навчальних закладах вони будуть продовжені.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.