Через поширення коронавірусної інфекції у Бердичеві школярам продовжили канікули — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Через поширення коронавірусної інфекції у Бердичеві школярам продовжили канікули

Спочатку така інформація по черзі з’являлася сьогодні у батьківських чатах додатку Вайбер, де зазвичай у створених групах інформують про все те, що пов’язане зі школою. У повідомленнях було вказано, що діти з понеділка до школи не йдуть і дистанційного навчання, про яке одразу йшла мова, не буде, бо багато хворих вчителів і уроки немає кому проводити.

Управління освіти і науки, опираючись на щоденний моніторинг та подані керівниками шкіл дані, винесло на розгляд комісії з ТЕБ та НС рішення про продовження канікул школярам ще на тиждень. Засідання комісії проходило сьогодні в актовій залі міської ради і члени комісії після озвучених даних про кількість хворих вчителів, працівників шкіл та дітей спільно приймали відповідне рішення. Коментар журналістам надала начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко.

Канікули, за словами Валентини Адаменко, продовжено ще на наступний тиждень – з 01 по 05 березня, але ще 3 дні вихідних додаються, тому навчання розпочнеться 09 березня. Усього нині хворіють 103 вчителів, але із цієї кількості COVID-19 підтверджений у 53 вчителів. На рахунок дітей, то кількість хворих складає 33 особи.

Канікули продовжили за рахунок тих, що мали бути у квітні місяці. Оскільки нині ситуація склалася таким чином, що коронавірусна інфекція активно поширюється, і кількість хворих збільшується, то рішення, аби діти ще тиждень побули вдома, є оптимально правильним. Адже, як наголосила начальник управління освіти і науки, все-таки 2 тижні також можуть дещо вплинути на рівень захворюваності у кращу сторону. Позашкільні ж навчальні заклади працюють в дистанційному режимі.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.