Ще один дитсадок у Бердичеві закривають у зв’язку з поширенням COVID-19 — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Ще один дитсадок у Бердичеві закривають у зв’язку з поширенням COVID-19

26 лют. 2021 Світлана Семчук

Таке рішення також було оголошено, обговорено і прийнято на засіданні комісії з ТЕБ і НС. У телефонній розмові з журналістом начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко розповіла, що серед дошкільнят хворих налічується 4 дитини. Щодо працівників дитячих садочків, то 26 захворіли, а підтверджено діагноз COVID-19 у 13 осіб.

В залежності від кількості хворих, поширення коронавірусної інфекції та, звісно ж, контактування хворих зі здоровими приймалося рішення або про закриття лише окремих груп у дошкільних навчальних закладах освіти, або ж про закриття дитячого садка повністю.

Так, у ДНЗ №2 закрито 1 групу, в ДНЗ №16 спочатку була закрита 1 група, а тепер вже 2. З понеділка 1 групу буде закрито в ДНЗ №5, а також весь ДНЗ №22, хоча до цього там закривали лише 3 групи, але за кілька днів ситуація змінилася. Дошкільнята з ДНЗ №26 так і продовжують сидіти вдома, адже заклад закрили повністю з цього вівторка.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.