Субота, 3 Грудня

На дистанційне навчання перейшли 8 початкових класів у Бердичеві

Це стало можливим завдяки тому, що у 7 класах батьки написали відповідні заяви з проханням перевести дітей на таку форму навчання, а в 1 класі його запровадили у зв’язку із захворюванням одного із учнів. Про це на засіданні комісії з ТЕБ та НС розповіла начальник відділу освіти і науки Валентина Адаменко.

Загалом усі бердичівські школи перебувають на змішаній формі навчання, тобто 5-11 класи навчаються дистанційно, учні 1-4 класів – ходять до школи, окрім вищевказаних, які перейшли також на дистанційну форму. Це 3 класи в БМГГ №2, 4 класи у СЗОШ №17 і 1 клас в БМЛ №15 через захворювання дитини. За оперативними даними відділу освіти і науки, хворіє 40 вчителів і 9 дітей з числа учнів початкових класів.


Підписано договори з перевізниками на перевезення працівників та учнів до навчальних закладів. Проблеми були лишень по маршруту №7, але люди дістаються. Усім працівникам видано відповідні довідки, а в школярів є учнівські квитки, і всі попереджені, що повинні розраховуватися за проїзд у повній мірі.


Валентина Адаменко також зазначила, що нині існує так зване «переформування» класів. Тобто, якщо не весь клас хоче йти на дистанційне навчання, а певна кількість батьків лише виявила таке бажання, то учнів можна об’єднати в один клас і їм надати окремо вчителя, котрий проводитиме уроки дистанційно. Решту ж учнів, батьки яких хочуть, щоб діти ходили до навчальних закладів, будуть переформовувати, збирати докупи, аби була змога проводити уроки вчителем. Це вимушена міра і такі випадки у місті вже є. Це СЗОШ №17 є діти, батьки яких відмовилися переходити на дистанційне навчання і учні були переведені в паралельний клас.


Сергій Орлюк вкотре зазначає, що закрити початкову школу повністю неможливо, бо якщо у старших дітей є змога самим вдома залишатися, то такого віку, як учні 1-4 класів, вдома батьки не залишать. Якщо, звісно ж, є кому з дітьми сидіти, то міський голова погоджується, що потрібно максимально лишати вдома як школярів, так і вихованців садочків. Але якщо можливості немає, бо батьки працюють і мусять йти на роботу, то потрібно тоді це питання вирішувати і врегульовувати. Начальник управління освіти і науки називає цифру у 80% тих учнів початкових класів, які ходять до школи, і 20% - які не ходять. Результати проведеного опитування батьків свідчить про те, що вони хочуть, аби діти відвідували навчальні заклади по тій причині, що їх немає з ким залишити.


Щодо дитячих садочків, а їх у місті налічується 14, працюють у звичайному режимі із сьогоднішнього дня. Проте від завтра 3 групи у ДНЗ №5, 15 та 28 будуть закриті на карантин у зв’язку із захворюванням як працівників, так і дітей. За оперативними даними у дитячих садочках міста на коронавірусну інфекцію хворіє 20 працівників і 4 дитини. Відвідують дитячі садочки в середньому 60-80 вихованців.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.